Kanye West, Tasarımcı Yeezy ile Gizlice Evlendi: Rapor – Hollywood Life


kanye gizlice evlenir


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Erik Pendzich/ShutterstockChristopher Peterson / SplashNews.com

Kanye Batı üzerine bir yüzük taktı – yine! Kasabada gizemli bir sarışınla görüldükten sonra Ye’nin yeni ilişkisi konusunda çok ciddi olduğu ve devam edip kadınla evlendiği bildirildi! Çiftle ilgili kaynaklar anlattı TMZ çiftin yakın zamanda yeni buldukları aşklarını kutlamak için özel bir tören düzenlediğini.

Kanye West, Tasarımcı Yeezy ile Gizlice Evlendi: Rapor - Hollywood Life
Erik Pendzich/ShutterstockChristopher Peterson / SplashNews.com

Tam olarak kimi kilitlediğini merak ediyorsanız, o bilmece de çözüldü. Tanışmak Bianca SansürYeezy’de birkaç yıldır çalışan bir mimari tasarımcı. Çiftin Beverly Hills’teki Waldorf Astoria’da öğle yemeği yedikleri haftanın başlarında fotoğraflarda görülen sarışın olarak tanımlandı.

Çift yemeklerinin tadını çıkarırken, Ye’nin o parmağa yine bir yüzük taktığı görüldü. TMZ kaynaklar, düzenledikleri düğün töreninin bir parçası olduğunu söylüyor. Ancak, yasal hale getirmek için bir evlilik cüzdanı sunmuş gibi görünmüyorlar ve şu anda HollywoodLife, onaylamak için bir evlilik cüzdanı alamamış.

Clint Spaulding/Shutterstock

Haber, “Kimye”nin resmi olarak geçmişte kalmasından sadece iki ay sonra geldi. kim Kardashian ve Kanye, 29 Kasım 2022’de boşanmalarını tamamladı. Eski güçlü çift, altı yıldan fazla bir süredir evliydi ve 24 Mayıs 2014’te – ilk kez Nisan 2012’de çıkmaya başladıktan sonra – Kim boşanma davası açmadan önce evlendi. Şubat 2021’de “uzlaşmaz farklılıklardan” söz eden “Daha güçlü” rapçi. O zamandan beri, Kanye herkesten bir dizi kaçış yaşadı. Julia Tilki rastgele modellere – ama şimdi, yerleşecek bir sonraki kişiyi bulmuş olabilir mi?

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/kanye-west-secretly-marries/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir