Kanye West, Sebep Olduğu “Herhangi Bir Stres” İçin Kim Kardashian’dan Özür Diledi


“Birlikte yarattığım bir şeyin sesini hiçe saymak gibi bir şeydi,” diye paylaştı. “Çocukları birlikte yarattım. Ürünü Adidas’ta birlikte yarattım. Ardından, ürünü Gap’te birlikte yarattım ve bir paralellik var ve paralellik ayrımcılığa değiniyor.” Kaliforniya’da bulunan proje bazlı okul akademisine atıfta bulunan Kanye, “Çocuklarımın Donda’ya gitmesini istiyorum ve bunu söylemek için savaşmak zorundayım” dedi.

Kanye’nin özrü, “Touch The Sky” sanatçısının geç saatlerde ortak ebeveynlik dinamiklerine de değinmesinden bir hafta sonra geldi. Programın 15 Eylül’deki bölümünde Kanye, “Bugüne kadar Kim’e yardımcı olabilecek şeyler hakkında tavsiye vermeye devam edeceğim çünkü bu çocuklara gidecek” dedi. zihin dolu dijital ses dosyası. “Hala, temel olarak, zamanın yüzde 80’ini bu çocukları yetiştirmek zorunda.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347428/kanye-west-apologizes-to-kim-kardashian-for-any-stress-that-i-have-caused?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir