Kanye West, Santa Monica’da Yırtık Mor Kapüşonlu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kanye West, Santa Monica'da Yırtık Mor Kapüşonlu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

kim Kardashian “bekar ve karışmaya hazır” ve eski sevgilisi Kanye Batı şimdi aynı durumu paylaşıyor gibi görünüyor. Bildirildiğine göre kaçışını kestikten sonra Chaney Jones“Ünlü” rapçi 26 Ağustos Cuma günü Santa Monica’da ünlü hotspot Giorgio Baldi’yi solo olarak terk ederken görüldü. Her ikisi de yırtılmış mor bir kapüşonlu ve şapka sallayan Kanye, yolda ilerlerken yüzünde ciddi bir ifade tuttu. Los Angeles’ın tony sahil kasabası.

Kanye West, Santa Monica'da Yırtık Mor Kapüşonlu: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kanye West, Ağustos 2022’de Santa Monica’da mor bir kapşonlu giydi. (BACKGRID)

İlham perisi Chaney ile dört ay boyunca aşk dedikodularını körükledikten sonra, Kanye’nin Haziran ayında işi bıraktığı söylendi. Ancak Chaney, dört çocuk babasıyla ayrıldığını reddetti. Kanye’nin 8 Haziran’daki doğum gününde, çiftin sevgi dolu fotoğraflarından oluşan kısa bir montajla birlikte “Doğum günün kutlu olsun bebeğim seni seviyorum” diyen bir TikTok videosu yayınladı. Chaney ayrıca bölünmeyle ilgili bir rapor hakkında konuştu. “Lütfen ilişkim hakkında sahte haberler yayınlamayı ve yaymayı bırakın” diye yazdı. Sayfa Altı. “Biraz saygı göster, bugün onun doğum günü.” Ancak ikili, Haziran ayından bu yana kamuoyunda birlikte görülmedi. Bütün bunlar Kanye’nin aktrisle takılmasından sonra geldi. Julia Fox 2022’nin başında sıcak bir saniye için.

Bu arada, Kanye’nin eski karısı Kim, dokuz aylık romantizmini iptal ettikten sonra piyasaya geri döndü. Pete Davidson. ÖZEL bir kaynak HollywoodLife’a Kim’in “bekar ve karışmaya hazır” olduğunu, ancak yeni bir ilişkiye acele etmek istemediğini söyledi. “Aşk zaman alır ve şu anda Kim’in ciddi bir şeye yatırım yapacak zamanı yok. Böylece, yeni kulak kapsülü markasının lansmanı da dahil olmak üzere milyar dolarlık imparatorluğuna odaklanırken eğlenecek. Bu, randevulara gitmeyi içeriyorsa, öyle olsun. Ama o ailesiyle fazlasıyla ilgili ve şu anda başkalarına bu kadar fazlasını veremeyecek kadar kendine odaklanmış durumda.”

Tabii ki, Cupid, Kim’in kalbine girmenin bir yolunu bulduysa, bazı şartları vardır. İçeriden biri, “Doğru erkek olmalı ve bu sefer yaşına daha yakın biriyle çıkmayı tercih edecek” dedi. “Kim, Pete ile geçirdiği zamandan çok şey öğrendi ve ona her şeyi verdiğini bilerek çekip gidebilir. Ama işlerin öyle olmaması gerektiğinin farkında ve bunda sorun yok.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/kanye-west-ripped-purple-hoodie-santa-monica-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir