Kanye West, Santa Monica’da Gizemli Kadınla Görüntülendi: Fotoğraf – Hollywood Life


Kanye West, Gizemli Kadın


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TPG / ARKA GRİD

Kanye Batı, 45, 9 Eylül’de gizemli bir kadınla akşam yemeği gezisi sırasında yüzünü saklamaya çalıştı. , CA. Yanında yürüyen kadın, yüzünü açıkta tuttu ve Kanye’nin Yeezy Gap serisinden siyah bir ceket ve beyaz spor ayakkabılarının altına uzun beyaz bir elbise giydi.

Kanye West, Santa Monica'da Gizemli Kadınla Görüntülendi: Fotoğraf – Hollywood Life
Kanye West ve gizemli kadın, son gezileri sırasında. (TPG / ARKA GRİD)

Kanye ayrıca mavi kapşonlusunun, açık mavi kot pantolonunun ve siyah botlarının altına uzun siyah bir gömlek giydi. O ve kadın arkadaşının restorana akşam 7 civarında geldiği bildirildi. ve akşam 8:25 civarında siyah bir SUV içinde birlikte ayrıldılar. Kanye’nin eski sevgilisi lokantayı bir zamanlar “en iyi” olarak adlandırmıştı. kim Kardashianbir tweet’te, ancak şimdi Kanye’nin de bundan zevk aldığını görmek açık.

Gizemli kadınla yaptığı son geziden önce Kanye, ölümünün ardından “tüm kinleri bıraktığını” duyurmak için manşetlere çıktı. kraliçe ikinci Elizabeth geçen hafta. “Hayat değerlidir. Bugün tüm kinleri serbest bırakmak. Işığa doğru eğilmek,” diye yazdı ve 8 Eylül’de 96 yaşında İskoçya’da vefat eden merhum kraliyet ailesinin siyah beyaz bir fotoğrafının yanına yazdı.

Kanye Batı
Bir önceki gezi sırasında Kanye West. (Deklanşör)

Canlandırıcı görevinden önce Kanye, Kim’in şimdiki eski erkek arkadaşı hakkında gönderi yaptığı için dikkat çekti. Pete Davidson. “Pete’e, çocuklarımın travma ünitesindeki dövmelerinin nasıl olduğunu sor,” diye yazdı ve komedyenin Kanye’nin realite yıldızıyla paylaştığı dört çocuğun onuruna yaptırdığı dövmeye atıfta bulundu. “KNSCP”, Kim ve çocukların adlarının baş harfleri. Kuzey, Aziz, Chicagove mezmurromantizm sırasında onun üzerine yazılan şeydi.

Kanye, Pete hakkında silinen mesajını yazdıktan kısa bir süre sonra, bir kaynak bize eski Cumartesi gecesi canlı star, “Jesus Walks” yaratıcısının hala kendisi ve geçmişte birkaç kez paylaştığı Kim hakkında halka açık mesajlar yayınladığını “korkunç” hissetti. “Rağmen Pete biraz rahatladı Kanye ona karşı saldırılarını minimumda tuttu, hala Kim için çevrimiçi saldırılarının ana hedefi olduğu için kendini kötü hissediyor” dedi. HollywoodYaşam. “Birlikte olduklarında Kim, Pete orada olmak ve Kanye’nin bu rantlara her gittiğinde onu desteklemek. Şu anda çevresinde bir sürü seveni olduğunu biliyor ama orada olup dinleyecek bir arkadaşa ihtiyacı olursa, onun hala yanında olacağını bilmesini umuyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/11/kanye-west-mystery-woman-santa-monica-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir