Kanye West, North’s Game’den Sonra Solo Dondurma Tarihinde: Fotoğraf – Hollywood Life


Kanye West, North's Game'den Sonra Solo Dondurma Tarihinde: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kanye Batı kızının peşinden kendisine külah dondurma ısmarlarken görüntülendi Kuzey’in 14 Ekim Cuma günü Calabasas, CA’da basketbol maçı. “Ünlü” rapçi, son “White Lives Matter”dan daha az tartışmalı görünen bir grafik tişörtü, siyah kot pantolonu ve bir çift Balenciaga x Crocs yağmur çizmesini sallarken solo randevusunun tadını çıkarıyor gibi görünüyordu. Kanye’nin eski sevgilisi kim Kardashian North’un ailesine yönelik son sosyal medya saldırılarının ardından onunla konuşmadığı raporları arasında North’un maçına da katıldı. TMZ.

Kanye West, North's Game'den Sonra Solo Dondurma Tarihinde: Fotoğraf – Hollywood Life
Kanye West, kızı North’un Ekim 2022’deki basketbol maçından sonra bir külah dondurmanın tadını çıkardı. (BACKGRID)

Son birkaç hafta içinde Kanye, Kim’in ebeveynliğini çarptı, patladı Khloe Kardashian Kim için ayağa kalktıktan ve herkesi sürükledikten sonra Gigi Hadid ile Hailey Bieber “White Lives Matter” gömlek tepkisinin ardından. Ayrıca anti-Semitik paylaşımlar yaptıktan sonra Instagram ve Twitter hesaplarını askıya aldı. Tüm bunların ortasında, çıkış, Kim’in “kendini Kanye ile olan durumdan tamamen çıkardığını” ve aramalarına cevap vermeyeceğini söyledi.

Raporlama, kaynağımızın ÖZEL olarak söylediği gibi gelir HollywoodYaşam Kim’in Kanye ile ilişki kurmamaya çalıştığını. “Kanye’nin son zamanlarda yaptığı her şeyden ve yaptığı tüm tartışmalı açıklamalardan ve tavırlardan sonra, Kim kendini Kanye’yi çevreleyen tüm bu dramadan mümkün olduğunca insani bir şekilde uzaklaştırmak istiyor.” İçeriden biri, “Kim, böyle davrandığında onunla hiçbir şey yapmak istemediğini söyledi, ancak Kanye umursamıyor” dedi.

İkinci bir kaynak anlattı HollywoodYaşam KarJenners’ın nihayet maskaralıklarıyla işi bittiğini. İçeriden biri, “Kim’in ailesi, Kanye ile daha önce bu yoldan geçmiş gibi hissediyor ve onu her affettiklerinde, gidip hepsini tekrar otobüsün altına atıyor” dedi. “Ama bu sefer farklı.”

Kaynak, Kim’in ailesine “dayandığını” söylemeye devam etti, ancak onlar için zor “çünkü onların sebep olduğu kendi bireysel acıları var.” Devam ettiler, “Bir yandan, çocuklarının babası olduğunu biliyorlar ve onunla birlikte ebeveynlik yapması gerekiyor. Geçmişteki mücadelelerinin farkındalar ve uyumlu olmaya çalışıyorlar, ancak bu neredeyse imkansız bir noktaya geldi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/kanye-west-solo-ice-cream-date-north-game-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir