Kanye West, Nobu Öğle Yemeği Sırasında 8 Yaşındaki Kızı North’a ‘Sevgili Bir Baba’ Oldu – Hollywood Life


Kanye West, Kuzey Batı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Philippe Blet/Shutterstock

Kanye Batı ve onun küçük kızı, Kuzey BatıÇarşamba günü NOBU’da birlikte çok güzel bir öğle yemeği randevusu paylaştı ve bir izleyiciye göre, rapçi kızıyla vakit geçirmekten “açıkça çok mutluydu”.

“Kanye, North ile vakit geçirmekten açıkça çok mutluydu. Gülümsemeyi durduramadı ve gerçekten çok tatlıydı,” dedi. HollywoodYaşam. “Kanye, tüm küçük hikayelerini dikkatle dinledi. Birbirlerine bir şeyler fısıldamaya devam ettiler ve onları bir arada görmek gerçekten çok güzeldi.”

Kanye West, Kuzey Batı
Kanye West ve kızı North West (Philippe Blet/Shutterstock).

İçeriden biri devam etti, “O çok düşkün bir babaydı ve her kelimeye asıldı. Güzel bir randevusu olan diğer baba-kız çiftlerine benziyorlardı ve çok yakın oldukları açıktı. Kanye ve North, sessiz bir yemeğin tadını çıkarabilmeleri için Nobu’nun özel odalarından birine (güvenlik gibi görünen bir şeyle birlikte) oturdular. Sadece rahatlatıcı, güzel bir zamandı.”

Çift, Malibu, California’daki ünlü etkin noktada Ye giyerken görüntülendi. siyah eşofman altı ve kafasında kapşonlu ile uyumlu bir sweatshirt, görüldüğü gibi BU FOTOĞRAFLAR. Kanye’nin kıyafet seçimi, onun toplum içinde fark edilmemeye çalışması gibi görünüyordu ama bu ünlü rapçi için işe yaramadı.

Bu arada North’un paparazzilerden saklanmak gibi bir niyeti yoktu. sen ve kim KardashianEn büyük çocuğu Nobu’dan parlak mor ve turuncu grafiklere sahip siyah bir tişört ve bir çift koyu renk pantolon giyerek çıktı. Kuzey siyah saçlarını şekillendirdi. sevimli örgüler bu göğsüne ulaştı.

Kanye West, Kuzey
Kanye West ve Kuzey Batı (Philippe Blet/Shutterstock).

Kanye ve kızının öğle yemeği randevusu, yakın zamanda ayrı kıtalar oldukları için çok gerekli görünüyordu. Kourtney Kardashian ve Travis Barker‘ın düğünü. Kuzey annesiyle birlikte gitti. italyan nikahıkardeşlerine rağmen Aziz6, Chicago4 ve mezmur, 3, yurtdışı gezisi yapmadı. Bu arada Kanye, kısa süre önce model kız arkadaşıyla Japonya ve New York City gezilerinin tadını çıkardı. Chaney Jones24 yaşında, eski karısı Kim’e oldukça benziyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/26/kanye-west-doting-dad-daughter-north-nobu-lunch/

Yorum yapın

SMM Panel