Kanye West, Mystery Woman’la Haftalar Sonra İlk Kez Göründü – Hollywood Life


Kanye Batı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @CelebCandidly / MEGA

Kanye Batı, 45, 9 Ocak’ta gizemli bir kadınla görüldü ve bu, rapçinin haftalar sonra ilk kez toplum içine çıkışı oldu. Siz ve sarışın kadın, Beverly Hills’deki Waldorf Astoria’da yemek yerken sohbet ederken resmedildi. bu yeni fotoğraf. TMZ ikilinin “birlikte oldukça rahat göründüğünü” bildirdi ve bu, henüz kimliği belirlenemeyen bu kadının Kanye’nin yeni romantik arkadaşı olduğu yönündeki spekülasyonları körükledi.

Kanye Batı
Kanye West (Fotoğraf: @CelebCandidly / MEGA)

Bu, Kanye’nin bu kadınla ilk görüşü değildi. İkili, 8 Ocak’ta öğle yemeğinden bir gün önce Waldorf’a girerken el ele fotoğraflandı. TMZ. Yayın, Kanye’nin evinden taşınmış olabileceğini ve şu anda geçici olarak Waldorf’ta yaşadığını iddia etti.

Kanye’nin halka göründüğü son zamanlardan biri, oğlunun yanına gittiği 5 Aralık’taydı. Aziz Batıeski sevgilisinde 7. doğum günü partisi kim Kardashianevi. Kanye’nin, boşanmalarının kesinleşmesinden yaklaşık bir hafta sonra gerçekleşen parti için eski karısının evinde “birkaç saat” geçirdiği bildirildi. Kanye partiden sonra tamamen ortadan kayboldu ve Noel ve Yeni Yıl boyunca hiç görülmedi.

Kanye Batı
Kanye West ve Kim Kardashian (Fotoğraf: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi Kanye, sosyal medyada ve podcast röportajlarında yaptığı antisemitik sözler nedeniyle yaygın eleştirilere maruz kaldı. Özellikle üzerinde söyledi Alex Jones’un bilgi savaşları “Hitler’i sevdiğini” söyleyen podcast. Ye’nin tartışmalı eylemleri, Twitter’dan geçici olarak uzaklaştırılmasına ve Adidas, GAP ve gibi büyük şirketlerle ortaklıklarını kaybetmesine yol açtı. rağbet.

Bu tartışma boyunca, 42 yaşındaki Kim, dört çocuğuna ortak ebeveynlik yapmak zorunda kaldı – Kuzey9, Aziz, 7, Chicago4 ve Mezmur, 3 – gerçeklik yıldızı için kolay olmayan Kanye ile. O ağladı Angie Martinez Podcast Aralık ayında bir saatlik bir oturma görüşmesi sırasında ve Kanye ile ortak ebeveynliğin “gerçekten çok zor” olduğunu kabul etti.

Kim ayrıca, “İpliğe bağlıyım ve bunun olmayacağına çok yakın olduğumu biliyorum, ama bu hala böyleyken. Onu elimden geldiğince dünyanın sonuna kadar koruyacağım.” Kardashians star ayrıca çocuklarının hiçbirinin Kanye’nin anti-semitik tartışmasından haberdar olmadığını iddia etti. “Sadece sosyal medyada değiller. Bir şey görmüyorlar, ”dedi. “TV’ler ve devam eden içerik gibi şeyleri koruduğum gibi şeyler ters gittiğinde.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/kanye-west-mystery-woman-beverly-hills-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir