Kanye West, Karısının Ailesiyle Avustralya’da Buluşacak: Rapor – Hollywood Life


Kanye West, Karısının Ailesiyle Avustralya'da Buluşacak: Rapor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: @CelebCandidly/ Snorlax / MEGA/ Christopher Peterson / SplashNews.com

Ebeveynlerle tanışın! Kanye Batı gizlice evlendikten sonra yeni kayınvalidesiyle tanışmak için harekete geçme planları yaptığı bildirildi Bianca SansürYEEZY’nin Avustralya’dan baş mimari tasarımcısı. Bir rapora göre, tartışmalı rapçinin “ailesiyle tanışmak için” Melbourne’a uçması bekleniyor. haberci Satış noktasının kaynağı, çiftin “CBD’nin doğusunda, Censori’nin büyüdüğü Ivanhoe’da zaman geçireceğini” ekledi.

Kanye West, Karısının Ailesiyle Avustralya'da Buluşacak: Rapor - Hollywood Life
Kanye West’in, Bianca Censori ile gizlice evlendikten sonra kayınvalidesiyle buluşmaya hazır olduğu bildiriliyor. (@CelebCandidly/ Snorlax / MEGA)

Bianca’nın ailesi, “Ünlü” rapçiyi gerçekten de kollarını açarak karşılayabilir, çünkü evlilik haberlerinde sessizliklerini çoktan bozmuşlar ve bunu “heyecan verici” olarak nitelendirmişlerdi. Bianca’nın kız kardeşlerinden biri, Angelina Censori, devam etti ve aile için her şeyin batmasına izin vermek için biraz mahremiyet istemeden önce geçen hafta çayı döktü. “Bu hem kız kardeşim hem de aile için çok heyecan verici bir haber ama şimdilik biraz yalnız kalmayı tercih ediyoruz” dedi. Haberci Güneş. Alyssia SansürBianca’nın kuzenlerinden biri, “ikisi için de çok mutlu olduğunu” ekledi.

Ailenin açıklamaları, 45 yaşındaki Grammy ödüllü ve 27 yaşındaki muhteşem tasarımcının hararetli aşklarını balayı için lüks Armangiri beldesine götürdüklerinden bir gün sonra geldi. Utah’ın Büyük Milli Parklar ve Anıtlar Çemberi’nde 600 dönümlük bir arazide yer alan inanılmaz yer, özel bir kutlama için mükemmel bir yerdi. Üst düzey saklanma yeri, aynı zamanda, gecelik ortalama 5.000 $ olan şımartıcı bir deneyim ile ilgilidir.

Kanye West, Karısının Ailesiyle Avustralya'da Buluşacak: Rapor - Hollywood Life
Kanye West, Biana Censori ile gizli bir nikahla evlendi ve bildirildiğine göre ailesiyle tanışmak için Avustralya’ya uçuyor. (Christopher Peterson / SplashNews.com)

Bu arada Kanye’nin eski sevgilisi Kim Kardashian, sürpriz birliktelikten etkilenmiş görünmüyor. ÖZEL bir kaynak, “Kanye, Kim’e evlenmeden önce söylemedi, bu yüzden bunun yasal olup olmadığını iki şekilde de bilmiyor ama bunun sadece bir tören olduğunu duyuyor” dedi. HollywoodYaşamı. “Her iki şekilde de umursamıyor ve hiç düşünmüyor. Kim, çocuklarına bir baba olarak görevlerini yerine getirdiği sürece romantik hayatında ne yaptığı umrunda değil.”

Kim, altı yıllık evliliğin ardından Şubat 2021’de Kanye’den “uzlaşmaz farklılıklar” nedeniyle boşanma davası açtı. Kızlarını paylaşan çift Kuzey9 ve Chicago4 ve oğulları Aziz6 ve Mezmur, 3, şimdi tüm yarım kalmış işleri halletti. Elde edilen nihai uzlaşmaya göre HollywoodYaşamı, Kim ve Kanye 4 çocuklarına “eşit erişim” ile ortak velayet alırken, Kim nafaka için ayda 200.000 dolar alacak. Eş desteğine gelince, her bir taraf evlilik öncesi anlaşmada bundan feragat etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/kanye-west-meet-wife-family-australia-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir