Kanye West, Kadının Telefonunu Soymaktan Soruşturuldu: Video – Hollywood Life


Kanye West, Kadının Telefonunu Soymaktan Soruşturuldu: Video - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @CelebCandidly / MEGA

Kanye Batı45 yaşındaki bir kadın, bir kadının telefonunu alıp sokağa fırlattığını gösteren viral bir videonun ortaya çıkmasının ardından hırsızlıktan soruşturuluyor. Ventura İlçe Şerif Departmanı Çavuş Jason Karol haberi doğruladı Hollywood hayatı 28 Ocak Cumartesi günü yaptığı açıklamada.

“27 Ocak Cuma günü saat 16:30’da Ventura County Şerif Departmanı, Thousand Oaks California’daki bir kavşağa çağrıldı. Geldiklerinde Kanye ‘Ye’ West’in bir kadının cep telefonunu elinden alıp sokağa fırlattığını öğrendiler. “Geldiğimizde olay yerinde yoktu. Bay West, hırsızlık suçlamasıyla soruşturuluyor. Bu konuyla ilgili devam eden bir soruşturma var. Polise olayın video görüntüleri verildi.” Karol, rapçinin “saldırı” ve “darp” suçlarından soruşturulduğu yönündeki haberleri de yalanladı.

Video (yukarıda), Kanye’nin kimliği belirsiz bir kadının onu cep telefonuyla filme aldığı bir arabanın sürücü tarafına doğru yürümesiyle başlıyor. O yaklaşırken Kanye, “Oğlumu maçta görmek istersem, üzerime böyle koşamazsınız. Dur dersem, kameralarınızı bırakın.” Olay, özellikle Kanye’nin iki çocuğunun ve kızının bulunduğu bir spor kompleksinin yakınında meydana geldi. Kuzey9 ve oğlu Aziz7, basketbol oyna, başına TMZ. Arabadaki kadın, “Biliyorum, ama Kanye sen bir ünlüsün,” diye yanıt verdikten sonra, “Gold Digger” tetikçisi hızla telefonunu kapar ve sokağa fırlatır. Daha sonra sakince SUV’sine doğru yürür.

Kanye West, Kadının Telefonunu Soymaktan Soruşturuldu: Video - Hollywood Life
Kanye, Ocak 2023’te bir kadının telefonunu alıp fırlattığı bildirildikten sonra hırsızlıktan soruşturma altında. (@CelebCandidly / MEGA)

Olayla ilgili haberler yayılmaya başladıktan sonra Kanye’nin eski sevgilisi kim KardashianKuzey ve Aziz’i paylaştığı ve kızı Chicago, 4 ve oğlu MezmurElde edilen bir videoya göre, 3 yaşındaki çocuğa Cuma günü çocuğunun basketbol sahası dışında bu soru soruldu. Altıncı Sayfa. Kim, kaynağa göre, “Benimle çocuklarımın önünde bundan bahsetme” diye yanıt verdi. Soruyu soran fotoğrafçının realite yıldızından özür dilediği bildirildi, çünkü kimliği belirsiz çocuklardan birinin arka planda “Lütfen gidin” diye yalvardığı duyulabilir.

Ayrıca kayda değer, Kim küçük kız kardeşi ile basketbol maçına gidiyordu. Khloe Kardashian’ıneski Tristan Thompson, KarJenner klanı ile oldukça arkadaş canlısı hale geldi. Kim, Khloe ve anneleri Kris Jenner Tristan’ın annesi kalp krizinden aniden öldükten sonra cenazesine katılmak için hepsi birkaç hafta önce Toronto’ya uçtu.

Kanye ve Kim, 2021’de ayrıldı ve Kim, altı yıllık evliliğin ardından “uzlaşmaz farklılıklar” nedeniyle boşanma davası açtı. Çift, 4 çocuğuna “eşit erişim” ile ortak velayet alırken, Kim nafaka için ayda 200.000 dolar alacak. Bu sırada Kanye yeni bir eşle hayatına devam ederken, Kim de boşandıktan sonra sahada oynamaya devam ediyor. pete davidson.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/kanye-west-robbery-woman-phone-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir