Kanye West, Jonah Hill’in Kendisini “Yeniden Yahudi İnsanlar Gibi” Yaptığını Söyledi – Hollywood Life


Kanye West, Jonah Hill'in Kendisini "Yeniden Yahudi İnsanlar Gibi" Yaptığını Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock/SplashNews

Kanye “Ye” Batı Aylar sonra ilk kez 25 Mart Cumartesi günü ‘Yahudileri yeniden sevdiğini’ iddia etmek için sosyal medyaya geri döndü. Jonah Hill’in oyunculuk Kışkırtıcı maskaralıkları ve Yahudi karşıtı sözleri geçim kaynağından oldukça pahalıya mal olan rapçi, işini ciddiye aldı. instagram yanında yıldızın performansını izledikten sonra ışığı gördüğünü ortaya çıkarmak için Channing Tatum komedide 21 Atlama Sokağı. Filmler gerçekten insanları bir araya getiriyor. HollywoodYaşamı yorum için Jonah’ın temsilcisine ulaştı.

Kanye, 2012 yapımı dost polis filminin bir film afişine “21 Jump caddesinde Jonah Hill’i izlemek beni yeniden Yahudi insanlar gibi yaptı” açıklamasını yaptı. Hiç kimse bir iki kişiye olan öfkesini alıp milyonlarca masum insana karşı kine dönüştürmesin.

Kanye, 2022’deki Yahudi karşıtı çöküşü sırasında kendisini bu kadar öfkelendiren “bir veya iki” kişi hakkında ayrıntıya girmese de, işletmeler onunla bağlarını kestikten sonra kesinlikle parmağını işaret etti. Adidas, Balenciaga ve kendi yetenek yönetimi CAA, antisemitik patlamalardan sonra rapçiyi düşürmekle kalmadı, aynı zamanda Yeezy ayakkabılarını fırlatmak için habersiz geldikten sonra Sketchers’tan çıkarıldı. Bu şirketler Kanye’nin ateş hattındaydı ve aynı zamanda Ari Emanuelİşletmeleri nefret dolu söylemleri nedeniyle Kanye’den ayrılmaya çağıran Endeavor CEO’su.

Kanye West, Jonah Hill'in Kendisini "Yeniden Yahudi İnsanlar Gibi" Yaptığını Söyledi - Hollywood Life
Kanye West, Jonah Hill’in ’21 jump Street’teki performansının onu ‘yeniden Yahudiler gibi’ yaptığını söylüyor. (Shutterstock/Sıçrama Haberleri)

Cumartesi günü Kanye, ‘Gram’a dönüşünü daha önce “antisemitik” olarak adlandırıldıktan sonra kendini savunmak için kullanmayı sevdiği bir sözle bitirdi. Daha sonra, “Teşekkürler Jonah Hill, seni seviyorum” diyerek imzaladı.

Sosyal medya sürprizi, Kanye’nin beyaz üstünlükçü sempatizanı ile Mar-a-Lago akşam yemeğinde doruğa ulaşan bağnaz dublörlükten kaynaklanan serpintisinin ardından halktan kendi kendine sürgün etmesinin ardından geldi. Nick Fuentes ve eski gerçeklik yıldızı Donald Trump Kasım 2022’de. İş arkadaşıyla gizlice evlenmesine rağmen Bianca Sansür ile ayrılmasının ardından Ocak ayında kim KardashianGrammy ödüllü sanatçı, ’21 Jump Street’ ile hayatını değiştiren yayın oturumuna kadar MIA oldu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/25/kanye-west-jonah-hill-like-jewish-people/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir