Kanye West, GMA Röportajı Sırasında Kim Kardashian’dan Özür Diledi: Video – Hollywood Life


Kanye Batı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Kanye Batı daha iyisini yapabileceğini biliyor. 45 yaşındaki rapçi ve moda devi eski eşinden özür diledi kim Kardashian41, yarın (22 Eylül Perşembe) yayınlanacak röportajı için kısa bir teaser Günaydın Amerika. Teaser’da “Bu, çocuklarımın annesi” dedi. “Ve neden olduğum stres için özür dilerim.” Kanye samimi bir tavırla konuşurken elini göğsüne koydu. Gazeteci Linsey Davis ayrıca ona, “Bir baba olarak nasıl birisiniz?” diye sordu. 26 saniyelik kısa klipte güldüğü gibi. Başka bir klipte Linsey, tartışmalı müzisyenle sosyal medya konusuna cesurca yaklaştı. “Sosyal medya sizce daha mı incitici, yoksa faydalı mı?” diye sordu.

Kanye, “Ah, bu röportajdaki en sevdiğim sorulardan biri,” diye espri yaptı. “Yani, birini hastaneye götürmek için araba kullanabiliriz ya da birini hastaneye götürürken bir araba kullanıp kazara birine çarpabiliriz. Yani her şey onu nasıl kullandığımızla ilgili.” Kanye, Instagram’ı Gap’ten ünlü eski kanunlarına, Kim’e ve hatta eski erkek arkadaşına kadar her şeye karşı kişisel şikayetlerini yayınlamak için bir forum olarak sık sık kullandı. Cumartesi gecesi canlı şap Pete Davidson28.

Kanye Batı
Kanye West, bir ‘GMA’ röportaj teaserında görünüyor. (ABC)

Gerçekten de, çocukları paylaşan Kanye Kuzey9, mezmur3, Chicago4 ve Aziz, 6, realite TV ikonu ve SKIMS kurucusu ile son haftalarda yeni bir sayfa açmaya çalışmış gibi görünüyor. 1 Eylül’de, aramayı da içeren uzun bir Instagram saldırısının ardından Tristan Thompson, Travis Scottve Scott Disick “Sperm bağışçıları”, ortasında “tüm kinleri serbest bıraktığını” açıkladı. kraliçe ikinci Elizabethölümü.

kim Kardashian
Kim Kardashian (ABACA/Shutterstock)

“Hayat değerlidir. Bugün tüm kinleri serbest bırakmak. Işığa doğru eğilmek,” diye yazdı 9 Eylül gönderisine, sevgili Hükümdar’ın ölümünden sadece bir gün sonra. Silinen gönderideki birkaç slayt, Kraliçe’nin portrelerini gösterdi. Bu yayın sırasında, Instagram hesabında yayınlanmış bir gönderi yok.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/kanye-west-apologizes-kim-kardashian-gma-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir