Kanye West, Drake ve Kris Jenner’ın Seks Yaptığını İddia Ediyor – Hollywood Life


Kanye West, Drake ve Kris Jenner'ın Seks Yaptığını İddia Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Laurent Vu/SIPA/Image Press Agency/NurPhoto/Andrew H. Walker/Shutterstock Corey/Kris: DFree/Shutterstock

Kanye “Ye” Batı diyor ki Ejderha ile seks yaptı Kris Jenner. 45 yaşındaki rapçi, Toronto’lu 35 yaşındaki ve eski karısı hakkında şok edici iddiada bulundu kim Kardashian66 yaşındaki annesi, ikinci kez İçki Şampiyonları 16 Ekim Pazar günü podcast. Ev sahipleri, Kanye’ye bir şey hakkında soru sorarak sözde olayı gündeme getirdiler. Instagram iddiayı ilk yaptığı yerde yaptığı paylaşımda, “DRAKE AF— YA BABY MAMA’S MAMA. BU GERÇEK SAVAŞ”, 6 Ekim’de. Gönderi o zamandan beri silindi ve Kanye bunun sözde ne zaman olduğuna dair hiçbir fikir vermedi.

Ev sahibi YOK “Savaş mı dedin – bebeğinin annesini, annesini mi yedi?” diye başladı. Ye yanıtlarken, “Bu zordu. Bu zordu.” Yeezy tasarımcısının “zor” kelimesini hangi bağlamda kullandığı net değil, çünkü bu zor veya argo olarak yorumlanabilirdi, yani sözde buluşmanın havalı olduğunu düşünüyordu. NORE daha sonra daha fazla ayrıntı için bastırdı ve anlamlı bir şekilde “Bu ne anlama geliyor? Kafamız karıştı.” Utangaç bir Kanye daha sonra Instagram iddiasını ikiye katlayarak Kris’in uzun zamandır erkek arkadaşını gündeme getirdi. çekirdek kumar41. Grup şok içinde gülerken “Bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz… Corey ne anlama geldiğini biliyor”. HollywoodYaşam iddia hakkında hem Kris hem de Drake için temsilcilere ulaştı.

Röportaj sırasında Kanye, geçen yıl Drizzy’nin memleketi Toronto’yu ziyaret ederek gömdüğü Drake ile olan kavgasının geçmişte kaldığını da açıkça belirtti. “Drake gelmiş geçmiş en büyük rapçi. Bunun için özür dilemiyorum,” dedi Chicago yerlisi de İçki Şampiyonları ev sahibi. Geçen Aralık ayında, iki rapçi, hapsedilenleri serbest bırakmak amacıyla, oldukça iyi bilinen bir yardım konseri için bir araya geldi. Larry Hoover hapishaneden.

Kanye West, Drake ve Kris Jenner'ın Seks Yaptığını İddia Ediyor – Hollywood Life
Kris Jenner, uzun süredir erkek arkadaşı Corey Gamble ile birlikte görülüyor. (DFree/Shutterstock)

Bu, Hidden Hills’de aynı sitede yaşayan Kris ve Drake’in birlikte manşetlere ilk çıkışı değil. Erkekler 2018’de kavga ederken, Kanye, Drake’i kayınvalidesine arkasından “mesaj atmakla” suçlamak için Twitter’a gitti. “Nasıl mesaj attın Kriss [sic] ama benimle konuşma… ve Kris’e ailenin nasıl olduğu hakkında konuşmasını mesaj atarak,” diye arka arkaya tweetler yazdı. Aynı zamanda Kim, Drake’e tweet atarak dahil oldu: “Kocamı veya ailemizi asla tehdit etmeyin. Orada bir Drake olmanın yolunu açtı.”

Drake, Kardashian-Jenner klanı ile uzun süredir devam eden bir ilişkiye sahipti ve görünüşe göre Kris’in onu sahneye koyması için rezervasyon yaptığı 2013 yılına kadar uzanıyor. Kylie jenner‘s Sweet 16. Aynı yaz, Kris, projesi için albüm çıkış partisinde bir selfie için Drake’e yakınlaştı Hiçbir şey aynı değildi. “Tebrikler Drake!! Albümün Çıkışını Kutluyoruz… Ne Harika Bir Gece!!” yazıya yazdı.

Bir ay sonra, eski Degrassi: Yeni Nesil star, Kris ve ailesi hakkında konuştu – ona “her şeyin kraliçesi” dedi. E! Haberler. “Ben sadece bir arkadaşım [of the family]. Kylie Jenner’ı gerçekten çok seviyorum, gerçekten seviyorum Kendall Jenner. Herkes gerçekten güzel. Khloé [Kardashian]‘ gerçekten güzel,” dedi Eylül 2013’te. “Açıkçası, bilirsin, her şeyin kraliçesi—Kris Jenner— o benim favorim. O patron. Aslında bu gece şehirde, onu içeri almaya çalışıyordum. Düşüp biraz FIFA oynayabilir, anlıyor musun?”

Drake, 2015’te fotoğraf kabinine giren Kris’in yıllık tatil partisinde de düzenli görünüyor. 2020’de Kanadalı, Kardashian anne için mutlu bir doğum günü dileği yayınladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/kanye-west-claims-drake-kris-jenner-had-sex/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir