Kanye West, Candace Owen’ın Premiere Etkinliğinde Ray J ile ‘Konuştu’ – Hollywood Life


Kanye West, Ray J, Candace Owens


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Görünüşe göre şimdi arasında her şey yolunda Kanye Batı45 ve Işın J, 41, yıllarca süren kavgadan sonra. “Jesus Walks” rapçisi ve “Let It Go” şarkıcısı filmin galasında bir araya geldi. Candace Owens‘ yeni belgesel, Satılan En Büyük Yalan: George Floyd ve BLM’nin Yükselişi12 Ekim’de halının üzerinde birlikte poz verdikleri yer ve şimdi de “kayalık geçmişlerini” arkalarında bırakmaya hazır olduklarını öğreniyoruz.

“Ray J ve Ray J arasında yıllar ve yıllar geriye giden çok fazla tarih var. kanyebu yüzden iyi bir amaç için destek göstermek için bir araya gelmek harika bir duyguydu ”dedi. HollywoodYaşam. “Ray J ve kanye‘ın kayalık geçmişi, buradaki daha büyük resme odaklanmak için bunu arkalarında bırakmış gibi hissettirdi.” İkisi de romantik bir ilişki içinde olan Kanye ve Ray J. kim Kardashianyıllar boyunca Ye’nin “Highlights” ve Ray J’nin “I Hit It First” şarkıları da dahil olmak üzere şarkılarında birbirlerini eleştirdikleri için manşetlere çıktılar, ancak şimdi ikisi de realite yıldızından ayrıldıklarına göre, görünüşe göre bir şarkı bulabilirler. uzlaşabilmelerini sağlayan ortak bir zemindir.

Kanye West, Ray J, Candace Owens
Kanye ve Ray J, Candace Owens’ın film galasında. (arka plan)

Kaynak, “İkisinin de Kim ve ailesiyle yaşadıkları her şeyden sonra, düşmanınızın düşmanının dostunuz olduğu bir duruma geldi” diye devam etti. “Ray, birlikte yaşadığı tek drama gibi geliyor kanye Kardashianları dahil etti ve onun gözünde ikisini de yanlış yapan biriyle tartışmamayı tercih etti. Olan her şeyden sonra Ray, onunla aralarına bir şeyler koymanın zamanı geldiğini düşünüyor. kanye geçmişte. [The premiere] tamamen aşk ve pozitiflikle ilgiliydi ve Ray’in işlerin bundan sonra nereye gideceği hakkında hiçbir fikri olmamasına rağmen, ikisinin de erkek olabileceğini ve Candace’in galası olan en önemli şeylere odaklanabileceğini görmek güzeldi.”

“Ray J ve kanye Kesinlikle birbirleriyle konuştular ama Kim’den kesinlikle bahsedilmedi” diye ekledi içeriden. “Gece boyunca birbirlerine karıştılar ama ciddi bir konuşma ya da herhangi bir şey hakkında kimse yoktu. Odadaki fil gibi bir şeydi ama Ray, ikisi de Candace’i desteklemek için oradayken bunun uygun olduğunu düşünmedi.”

Ray J, Kanye West
Ray J ve Kanye’nin film galasından bir başka fotoğrafı. (arka plan)

Kanye ve Ray J’nin yeniden bir araya gelmesiyle ilgili haberler, Ray J’nin bir soruya yanıt vermesinden sonra gelir. Instagram eski tarafından 1 Eylül’de yapılan gönderi, Kim’in annesini hedef alan güçlü sözler içeriyordu. Kris JennerHer ikisi de Kim’le romantik bir ilişkiye girdiklerinde tanışmış olan ve Ray J, onu bir noktada ailesini “mahvetmeye” çalışmakla suçladı. Cevabından önce, Brandy’nin kardeşinin bir süredir Ye ile aralarını düzeltmek istediği ortaya çıktı ve Candace’in belgesel gösterim daveti ona bunu şahsen yapmak için mükemmel bir fırsat verdi.

“Ray J, onunla barış yapmaya çalıştı. kanye Yıllar boyunca birçok kez bu davet Candace’den geldiğinde ve o bunu biliyordu kanye orada olsaydı, onunla aynı odada olmanın ve barışmanın iyi bir fırsat olacağını hissetti” dedi. Kanye ve Kim, 2014’te evlendikten sonra Şubat 2021’de ayrıldı ve Ray J’nin ünlü seks kasetlerini de üreten Kim ile ilişkisi 2002’den 2006’ya kadar sürdü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/kanye-west-spoke-ray-j-candace-owens-event-feud-exclusive/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir