Kanye West, 70 Milyon Dolarlık Malibu Evini Yenilemek İçin Kim Kardashian’a Yardım Sundu – Hollywood Life


Kanye West Kim Kardashian'ın tadilatı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Kanye Batı45, cömertçe yardım teklif etti kim Kardashian Malibu’da yeni satın aldığı 70 milyon dolarlık sahil evini yenilemek. Fakat Kardashians ile tutmak 41 yaşındaki yıldızın projeyi tek başına yürütmek için nedenleri var. Eski çifte yakın birkaç kaynak ÖZEL OLARAK konuştu HollywoodYaşam ve realite yıldızının “Gold Digger” rapçisinin düşünceli hareketi hakkında nasıl hissettiğini ortaya çıkardı.

Kanye West Kim Kardashian'ın tadilatı
Kim Kardashian, Malibu’daki yeni malikanesine 70 milyon dolar yatırdı (BACKGRID)

İçeriden biri, “Kanye, Kim’in tadilat yapmasına yardım etmeyi teklif etti, ancak işleri kendi başına halletmek istiyor” dedi. “Hidden Hills mülkünün bitişiğindeki evin dışında, bu, bölünmeden bu yana kendi başına satın aldığı ilk ev ve dekorasyon ve her şeyle tamamen ilgilenmek istiyor. Bu hareketi takdir etse de, bunu yalnız halletmeyi tercih ederdi.”

Yeezy kurucusunun Eylül 2021’de lüks plaj topluluğunda 57,3 milyon dolarlık kendi mülkünü satın almasından sonra, “Kanye, Kim için Malibu’da bir yer bulduğu için mutlu” dedi. Calabasas, orada olmak gerçekten bir dünya uzaktaymış gibi hissettiriyor. Okyanusta yaşamak çok huzurlu ve çocuklar için harika olacağını düşünüyor. Aralarında hala rahatlık için asla çok yakın bir sorun olmayacak kadar mahremiyet ve mesafe var.”

Kanye West Kim Kardashian'ın tadilatı
Kanye West, Kim’in pahalı pedinin yenilenmesine yardım etmeyi teklif etti (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

SKIMS kurucusuna yakın ikinci bir arkadaş, “Kim, California’da başka bir ev satın alma zamanının geldiğine karar verdiğinde, Malibu’da bir mülk satın alması gerektiğini biliyordu. Bir süredir etrafa bakıyordu ve mahremiyet ve güvenlik sunan bir yer istiyordu.”

“Mülkiyeti satın almadan önce Kanye’ye danıştı çünkü anlaşmanın yapıldığını bilmesini istedi. Kanye ve Kim, son zamanlarda çocukları ile ilgili kararlar söz konusu olduğunda ortada buluşabiliyorlar ve bu, işleri çok daha kolaylaştırdı. Onlar için en önemli şey, çocuklarının her iki ebeveyn tarafından ne kadar sevildiklerini bilmeleridir. Bu satın alma gerçekten birliği gösteriyor ve ev olduğu gibi hemen hemen mükemmel. Orada yazları kesinlikle dört gözle bekliyor, ”diye ekledi kaynak.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, dört çocuk annesi, moda tasarımcısından boşanma davası açtıktan bir yıl sonra lüks mülke ciddi bir para bıraktı. Kim’in lüks konutunda dört yatak odası artı 5.5 banyo ve her açıdan inanılmaz manzaralar var. Ev ayrıca büyük bir havuza ve arka bahçede muhteşem bir manzaraya sahiptir. Bu arada Kanye, yaz boyunca yeniden yapılanma sürecinde yıkılan Malibu malikanesinde yapmayı planladığı işi hala tamamlamadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/kanye-west-offered-kim-kardashian-help-renovating-malibu-home/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir