Kanye Kim ile North’un Basketbol Maçında Nick Cannon’a Sarıldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


nick ve sen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: WCP,4cnrs / ARKA GRİD

ünlü babalar Kanye Batı45 ve Nick Cannon42, bir kucaklaşmayı paylaşmak için durdu Kuzey Batı‘ın 14 Ekim’deki basketbol maçı. “Flashing Lights” rapçisi, beyaz uzun kollu bir gömlek ve onun ünlü siyah yağmur çizmeleri ile bir çift siyah Levi kot pantolonu salladı. Görünümünüzü Cuma günkü spor etkinliği için mükemmel olan siyah bir beyzbol şapkasıyla tamamladınız. Nick ise kapüşonlu üst, siyah kot pantolon, Louis Vuitton kemer ve Nike Air Jordan spor ayakkabılarından oluşan rahat siyah bir kıyafet seçti. On çocuk babası da kasvetli öğleden sonra ısınmak için bir bere taktı.

sen ve nick
Kanye West ve Nick Cannon, 14 Ekim’de North West’in basketbol maçında kucaklaşıyor. (WCP,4cnrs / BACKGRID)

Ayrıca dokuz yaşındaki çocuğun annesi de katıldı. kim Kardashian41 yaşında, tek renkli siyah bir toplulukta başları çeviren. TV kişiliği ve SKIMS kurucusu siyah bir çift Balenciaga pantolon, eldivenli uzun kollu bir balıkçı yaka ve büyük boy güneş gözlükleriyle hayrete düşürdü. Kim ayrıca beline kadar uzanan uzun platin sarısı bukleler taktı! Şık basketbol anne görünümünü tamamlamak için küçük, metalik bir gümüş çanta taşıyordu.

Aile basketbolu gezisi, Kanye’nin Yahudi karşıtı gönderileri nedeniyle Instagram ve Twitter hesaplarının askıya alınmasından birkaç gün sonra gerçekleşti. “Bu gece biraz uykum var ama uyandığımda ölüme gideceğim 3 [sic] YAHUDİ İNSANLARI ÜZERİNE [sic] Komik olan şey, ben aslında Anti Semitik olamam. [sic] çünkü siyahlar da aslında Yahudi [sic] Benimle oyun oynadınız ve gündeminize karşı çıkan herkesi karalamaya çalıştınız” dedi. tweetlendi 9 Ekim’de

Kim K
Kim Kardashian, 14 Ekim’de North West’in basketbol maçına katılacak. (LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID)

Grammy ödüllü oyuncunun sosyal medyadan uzaklaştırılmasından bu yana, komedyen de dahil olmak üzere birçok ünlü onu Yahudi cemaatine yönelik saldırılar için çağırdı. Sarah Silverman, 51. “Kanye dün Twitter’da Yahudileri tehdit etti ve trend bile değil. Neden çoğunlukla sadece Yahudiler Yahudi nefretine karşı çıkıyor? Sessizlik çok gürültülü” dedi. tweetlendi. Ek olarak, Günlük Gösteri ev sahibi Trevor Nuh38, ayrıca Ye’nin internetteki son çevrimiçi davranışı hakkında da konuştu. 11 Ekim bölüm onun talk show’u.

TV sunucusu, “Bu bok ile nereden başlayacağımı bile bilmiyorum, yani 50 milyon takipçinize antisemitizmi teşvik etmek mi?” dedi. Yeezy tasarımcısının terimin yazımını düzeltmeden önce “Yahudi halkına ‘ölüm dolandırıcılığı 3’ yapmakla tehdit ederek bu konuda şaka bile yapmıyorum?” diye ekledi. “Meselenin bu olmadığını biliyorum ama bunu böyle söylemezsin. Asıl meselenin bu olmadığını biliyorum. Bunu biliyorum. Ama bu DEF CON 3. Tamam, ölüm con 3 değil.”

Bununla birlikte, son çevrimiçi tartışmalara rağmen, Kim ve Kanye, küçük Northie’ye görünmek için her şeyi bir kenara koydular. Kimye 2011’de çıkmaya başladı ve resmi olarak 2014’te evlendiler. Şubat 2021’de, şık ikili yedi yıllık evliliğin ardından ayrıldılar dedi. Birlikte dört çocuğu paylaşıyorlar: Kuzey Batı, Şikago Batı4, Mezmur Batı3 ve Aziz Batı6.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/kanye-hugs-nick-cannon-north-basketball-game-kim-kardashian-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir