Kanser Savaşı Açıklandı ve Güncellemeler – Hollywood Life


Jerry Springer


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: S Meddle/ITV/Shutterstock

  • Jerry Springer’e vefatından kısa bir süre önce pankreas kanseri teşhisi konduğu bildirildi.
  • Jerry’ye ne zaman teşhis konulduğu belli değil, ancak sağlığında yakın zamanda meydana gelen bir gelişme gibi görünüyordu.
  • Jerry, 27 Nisan 2023’te 79 yaşında öldü.

Jerry Springer 27 Nisan Perşembe günü 79 yaşında öldü. Gündüz TV efsanesinin pankreas kanseriyle mücadele ettiği bildirildi. TMZ. Televizyonda onlarca yıl geçirdikten sonra, Jerry yıllar içinde çok az yavaşlama belirtisi gösterdi. Televizyonu bırakacağını açıkladıktan sonra bile, hala planları olduğunu paylaştı. bir podcast’e ev sahipliği yapmak ve ara sıra görünüşler yapın.

Jerry, 27 yıldır en çok kendi talk show’unun sunucusu olarak tanınırken, aynı zamanda dikkat çekiciydi. Cincinnati belediye başkanı 1977’de. Jerry Springer Gösterisi Csona erdi, mahkeme salonu gösterisine ev sahipliği yapmaya devam etti Yargıç Jerry, ve hatta sevilen şovda yer aldı Maskeli Şarkıcı. Jerry’nin sağlığı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Kanser Savaşı Açıklandı ve Güncellemeler - Hollywood Life
Jerry, 27 Nisan’da 79 yaşında öldü. (S Meddle/ITV/Shutterstock)

Jerry Springer’a Kanser Teşhis Edildi

Jerry’ye ilk ne zaman kanser teşhisi konduğu belli değil. Talk-show sunucusuna yakın kaynakların kendisine TMZ’ye pankreas kanseri teşhisi konduğunu açıkladığı bildirildi. Şu anda Jerry’nin hastalığı hakkında daha fazla bilgi mevcut değil. Ev sahibi sözcüsü, ölümünün ardından yaptığı açıklamada, öldüğünde “kısa bir hastalık” geçirdiğini söyledi. Ayrıca ailesiyle birlikte Chicago banliyölerindeki evinde huzur içinde öldüğünü söylediler. Aileden yapılan açıklamada, “Jerry’nin insanlarla bağ kurma yeteneği, denediği her şeydeki başarısının merkezinde yer alıyordu; ister siyaset, ister yayın, ister sokakta fotoğraf veya kelime isteyen insanlarla şaka olsun,” dedi. “Onun yeri doldurulamaz ve kaybı çok acı veriyor ama zekası, kalbi ve mizahıyla ilgili anılar yaşayacak.”

Pankreas Kanseri Nedir?

Pankreas kanseri sıklıkla midenin arkasındaki organda oluşur. Pankreas kanserinin nedeninin ne olduğu hala tam olarak net değil. Genellikle ekzokrin kanserdir, genellikle adenokarsinomlardır, ancak ampul kanseri de dahil olmak üzere oluşabilen daha az yaygın kanser türleri vardır. Amerikan Kanser Topluluğu. Pankreas kanseri için bazı tedaviler kemoterapi, radyasyon tedavisi ve ameliyatı içerir. Araştırmalara göre pankreas kanserini erken evrelerde tespit etmek genellikle zordur. Mayo Kliniği. “Pankreas kanseri, en iyi tedavi edilebilir olduğu erken aşamalarında nadiren tespit edilir. Bunun nedeni, genellikle diğer organlara yayılana kadar semptomlara neden olmamasıdır” diye açıkladı Mayo Clinic.

Kanser Savaşı Açıklandı ve Güncellemeler - Hollywood Life
Jerry sağlık savaşını gizli tuttu ve televizyondan emekli olduğunda ‘sağlıklı’ olduğunu söyledi. (S Karışıklık/ITV/Shutterstock)

Jerry Springer Ne Kadar Hastaydı?

Jerry’nin ne kadar süredir pankreas kanseriyle mücadele ettiği belli olmasa da, şovu sırasında sağlıklı olduğundan bahsetti. Yargıç Jerry sona erdi. Sağlığı yerindeyken emekliliğin tadını çıkarmak istediğini itiraf etti. “Kaydettik Yargıç Jerry Tüm sezon boyunca ve hala sağlıklıyken emekliliği denemek istiyorum” dedi. Fikir Akışı.

Benzer şekilde Jerry, ailesiyle geçireceği zamana öncelik vermek istediğini söylemiş ve bir röportajda günlük bir pozisyondan ziyade sadece belirli bir süre için iş almayı planladığını söylemişti. Tilki, o açıkken Maskeli Şarkıcı. “Belirli bir süre içinde bir şovda ya da bir filmde oynamam için davet edilirsem, bunu yaparım ama bu günlük bir iş değil. 78 yaşındayım. Her gün işe gitmek, kalan yıllarımı sağlıklı geçirmek istediğim gibi değil” dedi, ancak podcast’inde işte kalacağını kabul etti. “Zihinsel olarak uyanık olduğum sürece, hayır. İster podcast’ler ister siyasi şovlar olsun, her zaman bir şeyler yapmak isteyeceğim.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jerry-springer-health-5083109/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir