Kansas City Chiefs’in Yedek QB’si Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Çad Henne


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Peter Aiken/AP/Shutterstock

  • Chad Henne, 2018’den beri Kansas City Chiefs’in ikinci sıradaki oyun kurucusuydu.
  • 2008’de NFL tarafından draft edilmeden önce Michigan Üniversitesi’nde kolej futbolu oynadı.
  • Başarılı kariyerine rağmen, Chad hayatını internette paylaşmıyor ve halka açık aktif sosyal medya profilleri yok.

İle patrick mahomes görünüşe göre Super Bowl LVII sırasında ayak bileği ağrısıyla mücadele ediyor, tüm gözler Kansas City Chief’in yedek oyun kurucusunda. Çad Henne. 37 yaşındaki Chad, Patrick’in yedeği olarak beşinci sezonunda ama 2008’den beri NFL’de oynuyor ve ilk olarak Miami Dolphins ile sözleşme imzalıyor. Oradan Jacksonville Jaguarları ile oynadı ve ardından 2018’de Chiefs ile sözleşme imzaladı. Kansas City Chief’in yedek oyun kurucusu Chad Henne hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Çad Henne
Chad Henne, 2008’den beri NFL oyuncusu (Fotoğraf: Peter Aiken/AP/Shutterstock)

Antrenör Andy Reid, Chad Henne’e Güveni Tam

Chad Henne, Ocak 2021’de beyin sarsıntısı geçiren Patrick Mahomes’i doldurduktan sonra, KC Koçu andy reid yedek QB’sine güvenle güvenebileceğini söyledi. “Onun yanındayken, bilirsin,” dedi ESPN.com’a söyledi. “Ona herkesin güveni tam. Sanırım hepimiz koşuyu, o dalışı ve ardından atışı hatırlayacağız.

Patrick, Çad’a olan güvenini de dile getirdi. Chad, Kansas City’nin Cleveland Browns’ı 22-17 yenmesine yardım ettikten sonra şu hashtag’i tweetledi: “#HenneThingIsMümkün”.

Chad Henne Neredeyse Farklı Bir Ekiple Anlaşma Sağlayacak

Chad, Chiefs için 2017 sezonunun ardından Jacksonville Jaguars’tan ayrıldı, ancak Chad, 2023 Super Bowl’dan birkaç gün önce düzenlediği basın toplantısında neredeyse farklı bir takımla imzaladığını itiraf etti. “Buraya gelmeden hemen önce Tennessee Titans ile bir ziyaretim oldu ve (o zamanki hücum koordinatörü) ile gerçekten hoşuma gitti. Matt LaFleur Ve [Mike] Vrabel baş antrenör olarak ve orada eğlendim, ancak (Şef koçu) Andy Reid’in neyle ilgili olduğunu görmek istedim,” diye hatırladı. Kartal Okumak. “Birlikte olduğu her oyun kurucu ile başarılı olmuştu ve onun oyun kurucu fısıldayan biri gibi olduğunu söylediler.”

O görüşmeden sonra satıldı. “Bir yere imza atmadan önce onunla tanışmak istedim. Onunla ilk kez tanıştığımda ve X’ler ve O’lar hakkında konuşmaya başladığımızda, tam olarak nerede olmak istediğimi biliyordum” diye ekledi. “Buraya gelmemin sebeplerinden biri de bu.”

Çad Henne
Chad Henne, 2018’den beri Kansas City Chiefs ile birlikte (Fotoğraf: John Mersits/CSM/Shutterstock)

Chad Henne Michigan Üniversitesi’nde Kolej Futbolu Oynuyor

Chad, West Reading, Penn’den. ve Wilson Lisesi’ne gitti. Daha sonra 2004 ile 2007 yılları arasında Michigan Üniversitesi’nde oynadı ve 2008’de NFL tarafından hazırlandı. Üniversitenin birinci yılı olan 2005 Rose Bowl’da oynadı, ancak Texas Longhorns’a bir puan farkla yenildi. ESPN.

Chad Henne, Jetlerin Saldırı Koordinatörü ile Yakın

New York Jets işe alındı Nathaniel Hackett Ocak 2023’te hücum koordinatörleri olarak ve Chad bunun güçlü bir hamle olduğunu düşünüyor. Nathaniel ve ben çok yakınız. Bence o inanılmaz bir teknik direktör. Oyunu oyun kurucu gibi gördüğü için Koç Reid’e çok benziyor. Oyun kurucuyla iletişim kuruyor,” dedi Chiefs, Super Bowl 2023 sırasında Eagles’ı almaya hazırlanırken. New York Postası. Nathaniel, 2015’ten 2016’nın ortalarına kadar Jaguar’larda Chad’in oyun kurucu koçuydu ve ardından Chad takımdan ayrılana kadar onun hücum koordinatörü olarak görev yaptı. Daha sonra, Nathaniel’in “beyin gücüne” ve “oyun sevgisine” sahip olduğunu ekledi ve “Jetleri daha iyi yerlere götürebileceğine” inandığını söyledi.

Chad, İkinci Bir Oyun Kurucu Olmayı Bisiklete Binmeye Kıyaslıyor

Chad, 21 Ocak 2023’te Jacksonville Jaguars ile oynanan maçta ayak bileği burkulması yaşadıktan sonra Patrick Mahomes’in yerine oyuna girdi. Daha sonra, bir oyuna dalmayı bisiklete binmeye benzetti. “Bisiklet sürmek gibi mi bilmiyorum ama sen her zaman hazırlıklısın,” diye açıkladı. Jared Sapp arrowheadpride.com başına, başına NBC Sporları. “Bence bu suçla – açıkçası [with] sahip olduğumuz tüm silahlar – ve her an hazırlıklı kalarak, bence hazır kal. Numaranız arandığında, oraya gidin ve pratikte yaptığınız şeyi yapın. [and] toplantı odalarında ve sadece maça götürün.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-chad-henne-5028825/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir