Kansas City Chiefs, Philadelphia Eagles’ı Yendi – Hollywood Life


Süper Kase 2023


Galeriyi görüntüle

Görüntü Katkısı: – Reed Hoffmann/AP/Chris Szagola/AP/Shutterstock

Şefler resmi olarak Super Bowl LVII kazananları! Kansas City Chiefs, 12 Şubat Pazar günü Arizona, Glendale’deki State Farm Stadyumu’nda muhteşem bir beraberliğin ardından yılın en büyük maçında galibiyeti evine götürdü. Baştan sona yakın geçen ve son çeyreğin bitimine beş dakikadan biraz fazla bir süre kala berabere biten bir maçın ardından, Chiefs, galibiyet için 35/35’lik çivi kırıcıdan öne geçerek, önemli bir şut için üç sayı attı. Bir yaralanmaya ve gözle görülür bir acıya rağmen, patrick mahomes takımı zafere götürmek için elinden geleni yaptı. Kardeşler travis Ve Jason Kelce Maçtan sonra yürekleri ısıtan bir destek gösterisiyle kucaklaştı.

Philadelphia Kartalları
Chris Szagola/AP/Shutterstock

Hesaplaşma birkaç nedenden ötürü dikkate değerdi – her iki takım da on yıldan kısa bir süre içinde ikinci Super Bowl zaferi için yarışıyordu. Eagles, 2017’de bir Super Bowl zaferi için başarılı bir şekilde mücadele ederken, Chiefs 2019’da son yüzüğünü evine götürdü. Cincinatti Bengals gıpta ile bakılan nokta için AFC şampiyonluk maçında. Ancak Eagles, NFC başlık oyununda San Francisco 49ers karşısında 31-7’lik büyük bir üstünlüğü kolayca başardı.

Süper Kase 2023
Chiefs ve Eagles, 12 Şubat 2023’te Super Bowl’da karşı karşıya geliyor (Sean Ryan/IPS/Shutterstock)

Dahası, Super Bowl tarihinde ilk kez iki kardeşin karşı karşıya gelmesiyle maç tarihi bir olaydı: 33 yaşındaki Travis (Chiefs için oynayan) ve 35 yaşındaki Jason (Eagles). Kelce. Bu, oyunu, kaybeden taraf için benzeri görülmemiş ve son derece kişisel, yeni bir kalp kırıklığı markası için hazırladı.

Onların annesi, Donna Kelcedaha önce dizinin 1 Şubat bölümünde kabul edilmişti. BUGÜN birinin hayal kırıklığına uğrayacağını göster. “Zaten ilk galibiyetlerini aldılar, bu yüzden bu sadece saf bir neşe olacak” dedi. “Elbette birileri eve kalbi kırık gidecek, Şükran Günü masasında böbürlenme hakları olmayacak, ama bu harika bir etkinlik olacak ve gerçekten dört gözle bekliyorum.”

Kansas Şehri Şefleri
Reed Hoffmann/AP/Shutterstock

Ama eve büyük galibiyeti kimin getireceğini umduğu konusunda oldukça diplomatikti. “Her iki hayran kitlesi de kesinlikle harika ve maç gününde sahip oldukları her şeyi veriyorlar” dedi. “Sanırım Jason, ailenin bebeği Travis’i destekleyeceğimi söylerdi ve ben ona ‘Hayır, bana torunlar verdin’ demeye çalışıyorum. Yani, onu burada bırakacağız. Her zaman büyüklerle ilgili!” Sonunda topa sahip olan kişiyi destekleyeceğini söyledi.

Süper Kase 2023
Dave Shopland/Shutterstock

Pop yıldızı Rihanna ayrıca maçın devre arası şovunda muhteşem bir set sergileyerek ikinci hamileliğini ifşa ederek ve ardından temsilcisi aracılığıyla bunu onaylayarak etkinliğe ünlü statüsü verdi. Chris Stapleton, Bebek yüzlüVe Sheryl Lee Ralph da boy gösterdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/super-bowl-winner-2023-kansas-city-chiefs/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir