Kanıt Selena Gomez 2023 Altın Küre Adaylığını Açıkladı


selena Gomez Altın Küre için yıllardır aynı eski sevgiye sahip.

Rolüyle 2023 adayı seçildikten bir gün sonra Sadece Binada Cinayetler, şarkıcı eski bir röportajdan bazı görüntüleri paylaştı bir gün ödül için hazır olma arzusunu dile getirdiği.

Geçmişe ait görüntülerde Gomez, 2011 Grammy Ödülleri’ne katılmanın nasıl bir şey olduğu hakkında KTLA 5 Morning News ile konuşurken görülebilir. “İnanılmaz,” diye paylaştı. “İnanılmaz olduğunu düşündüm. Bence Grammy’ler her yıl daha da büyüyor ve bu gerçekten eğlenceli.”

Grammy kazanmanın onun için bir özlem olup olmadığı sorulduğunda Gomez, “Bence bu bir onur olurdu, ama ben daha çok Altın Küre veya Oscar kızıyım, bu yüzden – güzel olurdu.”

Ve şimdi ona bir bakın: En İyi Televizyon Dizisi Kadın Oyuncu – Müzikal veya Komedi kategorisinde Altın Küre adaylığını kazanmasının yanı sıra, bu yılın başlarında Grammy adayıydı (En İyi Latin Pop Albümü dalında onay aldı) için kategori Vahiy).

“Hayalleri gerçek yapmak!!” Gomez, 13 Aralık’ta TikTok’ta röportajdan bir kliple birlikte yazdı. “BAYANLAR BEN ALTIN ​​KÜRE İÇİN ADAY OLDUM. Brb çığlık atacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358137/proof-selena-gomez-manifested-her-2023-golden-globes-nomination?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir