Kanıt Rihanna Modasıyla Super Bowl İlk Yarı Gösterisinde Çalışacak


Her zaman bir alkış vereceğiz Rihanna’tarzı.

Ve anlaşılır bir şekilde, Savage x Fenty’nin kurucusunun -12 Şubat’ta Arizona State Farm Stadium’da Super Bowl İlk Yarı Gösterisi sırasında sahne alacak olan- yıllardır modayla eşanlamlı olduğu bir sır değil.

Rihanna’nın 2015 Met Gala’daki baş döndürücü bakışından -altın kıvrımlarıyla işlemeli bir pelerinle tamamlanmış, ağzı açık bırakan sarı kürk süslemeli bir elbise giydiğinde- tutarlı hamile takımlarına kadar, Rihanna’nın parçaları onu dünyadaki tek kız yapıyor. dünya böyle bakışları kaldıracak.

Küresel bir trend belirleyici olmanın anahtarının ne olduğunu düşündüğüne gelince? Her şey onun kim olduğuna sadık kalmakla ilgili.

“Moda ve makyaj kesinlikle kendinize güvenmenizi sağlayabilir, sadece kendinizi iyi hissetmek için yaptığınızdan ve başka kimseyi etkilemeye çalışmadığınızdan emin olun” dedi. Emirates Kadını Mart 2020’de “Risk almayı seviyorum – bence modanın büyük bir kısmı risk almaktır – ama bu bir tepki almak veya tartışmaya neden olmak için değil, giydiğim şeyi sevdiğim için.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363733/here's-proof-rihanna-will-work-the-stage-with-her-super-bowl-halftime-show-fashion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir