Kanıt Kendall Jenner ve Bad Bunny Hala Güçlü Oluyor


Kendall Jenner Ve kötü tavşan birlikte bir sonraki gezilerine atlıyorlar.

İlk olarak Şubat ayında aşk dedikodularını ateşleyen çift, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarından ayrılırken görüntülendi. yaratıcı Tylerkonseri 26 Nisan.

Los Angeles’taki El Rey Tiyatrosu’nda gerçekleşen konser için Kendall, siyah pantolon ve beyaz bir bluz giydi. Bu arada, Bad Bunny havasına uydu ve ayrıca koyu renkli pantolon ve kırmızı desenli beyaz bir tişört giydi.

Daha sonra ikili, Bad Bunny’nin beyaz Bugatti arabasıyla mekandan ayrılırken görüntülendi ve yola çıkmadan önce kahkaha attılar.

Ne süper model ne de “Me porto palamut” şarkıcısı aşk spekülasyonlarına değinmese de ikili, Şubat ayında arkadaşlarıyla yedikleri akşam yemeğinden bu yana çeşitli zamanlarda takılırken görüldü. hailey bieber Ve Justin Bieber. Mart ayında ayrıldılar Beyoncé Ve Jay zOscar 2023 parti sonrası birlikte.

Günler sonra Bad Bunny, Kendall’ın eski oyuncusu Phoenix Suns’a gölge düşürdüğünde hayranlar kaşlarını kaldırdı. Devin Booker— “Coco Chanel” adlı yeni bir şarkıda, Eladio Leş.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372871/proof-kendall-jenner-and-bad-bunny-are-still-going-strong?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir