Kanıt Aşk Kördür’den Amber ve Barnett Hala Güçleniyor


Aşk kördür – ve hala güçlüdür – çünkü kehribar turna balığı ve Matt Barnett.

1. sezonda tanışan çift, Aşkın gözü kördür ve 2018’de evlendi, 13 Kasım’da dördüncü evlilik yıldönümlerini kutladı.

Amber, Barnett ile realite şovunda tanıştığından beri hayatı hakkında düşünmek için bu fırsatı değerlendirdi. Amber, Instagram’daki bir gönderisinde, yolları kesiştikten sonra Barnett ile birlikte paylaştığı pek çok anın resim ve kliplerinin bir montajını paylaştı.

“4 yıl önceki yaşam VS son 4 yıldaki yaşam” diye yazdı 13 Kasım. “Bir o kadar da eğlenceli, ama sürekli bir suç ortağıyla.”

Amber, aşk hikayelerinin alışılmadık şekilde başladığına dönüp baktığında, bunun işe yarayacağına dair içgüdüsel bir hisse sahip olduğunu yazdı.

“İnsanlar bizim yaptığımız gibi evlenmenin çılgınca olduğunu düşünebilir, ama ben her zaman içgüdülerime güvendim (çılgın olanlara bile) ve henüz beni yanlış yönlendirmediler ve şükürler olsun ki senin çılgın içgüdülerin benimkiyle neredeyse mükemmel bir şekilde çalışıyor.” yazdı “Mutlu Yıldönümleri @barnettisblind Bu son 4 yıldaki çılgın hayatımızı hiçbir şeye değişmem.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354607/proof-lessigreaterlove-is-blindlessigreater's-amber-pike-and-matt-barnett-are-still-going-strong-4-years-later?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir