Kane Fritzler kimdir? ‘Survivor 44’ Yarışmacısı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Kane Fritzler


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Robert Voets/CBS

  • Kane Fritzler, ‘Survivor’un 44. sezonunda yarışmacı.
  • O bir hukuk öğrencisi.
  • O Kanadalı.

Kane Fritzler karanlık at olabilir Kurtulan 44. 25 yaşındaki Kanadalı hukuk öğrencisi, ilk bölümde oylamanın yanlış tarafındaydı, ancak sessiz kalarak ve kazazede arkadaşlarıyla bağ kurarak işleri tersine çevirdi. Kane, güçlü Ratu kabilesinin bir üyesidir ve zekasını diğer oyuncuları alt etmek için kullanabileceği birleştirme aşamasına gelme konusunda büyük bir şansı vardır. İşte Kane hakkında bilmeniz gereken her şey.

Kane Fritzler
Kane Fritzler (Fotoğraf: Robert Voets/CBS)

Kane Kanadalı.

Kane, Moose Jaw, Kanada’dan ama şimdi Saskatoon, Saskatchewan’da yaşıyor. Bu sezondaki tek Kanadalı o. Hayatta kalan. Ama son kazananları düşünürsek, iyi bir şirkette. Erika Casupanan Ve Maryanne Oketç ayrıca Kanada’dan!

Kanada’da üniversiteye gitti.

Kane, fizik ve astronomi alanında lisans derecesini aldığı Saskatchewan Üniversitesi’ne gitti. LinkedIn. 2019 yılında mezun olmuştur.

O bir hukuk öğrencisi.

Kane, oynadığı sırada Saskatchewan Üniversitesi’nde hukuk öğrencisiydi. Hayatta kalan. Fiji’de çekim yaptıktan sonra Hukuk Fakültesi’nden hukuk doktoru derecesi ile mezun oldu. LinkedIn’e göre Kane, aynı zamanda Hukuk Öğrenci Derneği Öğrenci Sağlığı ve hukuk fakültesinde Yönetim Başkan Yardımcısıydı.

Kane Fritzler
Kane Fritzler Survivor 44’te (Fotoğraf: Robert Voets/CBS)

Bir kız arkadaşı var.

Kane kız arkadaşıyla çıkıyor Kat en az 2016’dan beri, onun instagram ortaya çıkarır. Söyledi Geçit töreni dergi Kat ona daha önce “eğlen ve kendin ol” demişti. Hayatta kalanve şimdiye kadar bu tavsiyeye bağlı kaldı.

O büyük bir ‘Survivor’ hayranı.

“İzlemeye başladım Hayatta kalan Temelde TV izlemeye başladığımda,” dedi Kane, Geçit töreni röportaj. “Çocukken, büyükannem ve erkek kardeşim her zaman benimle birlikte izlerdi. Yani büyükannem beni bu işin içine soktu. Ve sonra, o öldükten sonra bile, ben ve erkek kardeşim ve ben birlikte izlemeye devam ettik. O taşındıktan sonra bile, bağlantıda kalacağımız bir şeydi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-kane-fritzler-survivor-5064099/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir