Kandi Burruss, Marlo Hampton’ın ‘RHOA’ Üzerindeki ‘Ho’ Diss’ine Tepki Verdi – Hollywood Life


Kandi Burruss46, 12 Haziran’daki bölüm hakkında konuştu. Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınlarıhangi sırada marlo Hampton, 44, ona “bedava” uyuyan bir “ho” dedi ve onu şiddetle eleştirdi. “[Marlo] geçmişimi gündeme getirmeye başladım ve çıktığım insanları ya da onun benim hakkımda ne söyleyeceğini bulmaya çalıştım… ve ben de ‘Um hanımefendi, yapmayalım’ dedim” dedi Burruss, Haziran’daki samimi tepkisini 14’lük bölüm Hollywood’a erişin“Ev Hanımlarının Gece Şapkası” bölümü. “Bunu yapmayalım. Çünkü hanımların söylediği bazı şeyler, onlar hakkında söylemek için sonuna kadar gidebilirim, tamam mı? Ama biz sadece bunu bırakacağız.”

Kandi ayrıca, Marlo’nun “vergi parantezinin altında kaldığı” yönündeki yorumlarına da yanıt verdi. Sheree Whitfield52 yaşında, aynı fikirde görünüyordu çünkü Marlo konuşurken sadece başını salladı. “Uh, Sheree, hapisten yeni çıkmış bir adam tarafından itilip kakıldın, tatlım. Açıkça, bu vergi parantezinizin altında değilse. Yıllardır vergi ödemiyor! Kafam karıştı. Senin durumunda onun söylediklerini nasıl kabul ediyorsun? Kafam karıştı.”

Kandi Burruss
Kandi Burruss, 2022 Eleştirmenlerin Seçimi Gerçek TV Ödülleri’nde görüntülendi (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Olarak HollywoodYaşam Daha önce bildirildiği üzere, Sheree ve Marlo, Jamaika’da düzenlenen bir akşam yemeği partisinden ayrıldılar. Sanya Richards Ross36, meselelerini hem Kandi hem de Kenya Moore, 51, bu da çöp konuşma oturumuyla sonuçlandı. Sheree, uzun zamandır erkek arkadaşı tarafından ayağa kalktıktan sonra onu aramadığı ve nasıl olduğunu gördüğü için Kandi’ye kızgındı. Tyronve Marlo Kenya’ya çok kızmıştı çünkü Kenya önceki gece partiye katılamayacak kadar hasta olduğunu, ancak Sheree’nin gecesine katılacak kadar iyi hissettiğini söyledi.

Marlo, Kandi hakkında sadece kaba yorumlar yapmadı. Ayrıca Kenya’nın sadece çekmeye çalıştığı erkekler tarafından reddedilen bir “ho” olduğunu iddia etti. Sheree hiçbir zaman “ho” kelimesini söylemese de Marlo ile aynı fikirdeydi ve konuştuğu kelimelerin “gerçekler” olduğunu söyledi.

Marlo Hampton
Marlo Hampton, 2019 Kainat Güzeli’nde gülümsüyor (Fotoğraf: Derek White/Shutterstock)

Kandi, hem Sheree’yi hem de Marlo’yu arkasından konuştukları için kınayarak alkışını bitirdi. “Grubun iki oynak, topal hanımı, hepiniz bana karşı güçlerini mi birleştiriyorsunuz? Oh tamam, harika,” diye espri yaptı.

Hayranların Marlo ve Sheree’nin kaba randevusundan başka bir şey gelip gelmediğini görmeleri sadece birkaç gün meselesi. sonraki bölüm Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları Pazar günü saat 20.00’de Bravo’da yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/kandi-burruss-reacts-marlo-hampton-ho-diss-rhoa-video/

Yorum yapın

SMM Panel