Kanal Kylie Yeni Videoda – Hollywood Life


Kendall Jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Kendall Jenner küçük kız kardeşinden bir sayfa alıyor, Kylie’nin kitap ve yayınladığında bunu kanıtladı ateşli videolar kendisinin çok daha dolgun dudaklarını göstermesi. 27 yaşındaki, arabada kendisinin yakın çekim videolarını yayınladı ve büyük dudakları, bariz bir şekilde daha büyük bir somurtkanlık gösteren koyu kahverengi mat bir renk tonuna boyandı.

Kendall giderek daha büyük dudaklara kavuşuyor ama son surat asması tıpkı Kylie’nin kötü şöhretli dudakları gibi görünüyor. Kylie geçmişte daha doğal bir görünüm için daha az dolgu yaptırmaya başladığını söylemesine rağmen dudak dolgusu yaptırdığını itiraf etti. Kendall, yüzünü çerçevelemek için önünde birkaç parça bırakılmış saçları bir topuz halinde geri çekilirken yeni dudaklarıyla kameraya öpücüklü yüzler verirken tıpkı kız kardeşi gibi görünüyordu.

Kendall’ın yeni dudaklarına rağmen, süper model hala harika görünüyor ve son zamanlarda bir sürü muhteşem kıyafeti sallıyor. Daha geçen gün, meme uçlarını örten iki kırmızı çiçek dışında göğsü tamamen şeffaf olan David Koma Sonbahar 2023 Çiçek Süslü Tül Mini Elbise giydiği çok seksi bir video yayınladı. Görünümünü bir çift Bottega Veneta İlkbahar 2023 Pompalar ve David Koma Sonbahar 2023 Kırmızı Sıska Eşarp ile aksesuar haline getirdi.

Bu görünümün yanı sıra, son zamanlardaki favorilerimizden biri de Indigo Terry Praia Bottoms ve Indigo Terry Equator Top ile eşleşen Tropic of C bikinisiydi. Bikinisinin üstüne şeffaf siyah bir Ami Paris Sonbahar 2023 Maxi Elbise giydi ve görünümünü The Row Plaj Parmak Arası Terlik, Gentle Monster Tambu 01 Güneş Gözlüğü ve bir Bottega Veneta Arco Sepet Çanta ile şekillendirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/kendall-jenner-fuller-lips-kylie-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir