Kamu Hizmeti Nasıl İzlenir – Hollywood Life


lisa marie prelsey


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Lisa Marie Presley pek çok kişi tarafından sevildi, bu yüzden hayranlarının ölümünden sonra bir araya gelip yasını tutması çok uygun. Merhum şarkıcı için Memphis, Tennessee’deki Graceland’de 22 Ocak’ta halka açık bir anma töreni düzenleniyor. Ayine katılamayanların yine de katılarak katılabilmeleri için etkinlik canlı yayınlanacak. BURADA sabah 9’da EST.

lisa marie presley priscilla presley riley keough
Lisa Marie Presley, annesi Priscilla ve kızı Riiley ile birlikte. (Eric Charbonneau/Invision/AP/Shutterstock)

Bununla birlikte, Lisa Marie’nin en yakın ailesi ve sevdikleri, Lisa Marie’nin canlı yayınını önceden özel olarak kutlama fırsatına da sahip olacak. TMZ. 54 yaşındaki en büyük kızı, Riley Keough33 ve ikiz kızlar, Finley Lockwood ve Harper Lockwood, 14, elbette, halka açık anma töreninden önce Graceland’da toplanacak küçük grup arasında olacak. Çocukların babaları (ve Lisa Marie’nin eski sevgilileri), Danny Keough ve Michael LockwoodLisa Marie’nin annesiyle birlikte katılması bekleniyor. Priscilla Presley. TMZ bu törenin “son derece özel” olacağını ve katılımcılardan önceden bir Gizlilik Sözleşmesi imzalamalarının istendiğini bildirdi.

Lisa Marie, evinde kalp krizi geçirdikten sonra 12 Ocak’ta öldü. LA County Coroner, daha fazla toksikoloji testi yapılırken ölüm nedenini ertelediğinden, kesin ölüm nedeni henüz belirlenmedi. Lisa Marie’nin anıtı hakkında evden nasıl izleneceği de dahil olmak üzere tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

Lisa Marie Presley’in Cenazesi Ne Zaman?

Lisa Marie Presley’in cenazesi özel ve sadece aile için olacak olsa da hayranlar 22 Ocak 2023 Pazar günü sabah 9:00’da halka açık bir anma töreninde saygılarını sunabilecekler. Anma töreni Elvis’in ön bahçesinde yapılacak. Memphis, Tennessee’deki Graceland malikanesi. “Aile ve arkadaşların yanı sıra genel halk da katılmaya davetlidir” Graceland’ın web sitesi onaylar. Ayinden sonra, Lisa’nın Meditasyon Bahçesi’ndeki son dinlenme yerini görmek için bir alay düzenlenecek.

lisa marie presley
Lisa Marie Presley, ölümünden önce bir etkinlikte. (Broadimage/Shutterstock)

Anma törenine katılmak isteyenler, şarkıcının ailesi ve arkadaşları için ayrılan orta çimenliğin bitişiğindeki Graceland’ın kuzey bahçesinde toplanmalı. Web sitesi, “Kuzeydeki çimenliğe erişim, alanın izin verdiği ölçüde, ilk gelene ilk hizmet esasına göre, yalnızca ayakta duran oda olacak” diye açıklıyor.

Lisa Marie Presley’in Cenazesini TV’de Nasıl İzlersiniz?

Lisa Marie Presley’in özel cenazesi halka açık olmayacakken, anma törenini herkes izleyebilir. anma olacak canlı yayın buradaGraceland’ın web sitesinde.

Lisa Marie Presley’in Anıtına Nasıl Katılırım?

Lisa Marie’nin anma törenine şahsen katılmak isteyenler için, Graceland’ın web sitesinde izlenecek talimatların bir listesi var. Otoparklar sabah 5:00’te açılacak, ancak kapılar açılmadan önce arabalar Elvis Presley Blvd’de sıraya girebilecek. Kapılar sabah 5:00’te açıldıktan sonra taraftarlar, ana otoparkın içindeki TCB beyaz kapılarından girebilirler.

Talimatlar, “Kapılara girdikten sonra, rampadan yukarı çıkın, Vernon’s Smokehouse’dan sola dönün ve ardından yaya köprüsünü geçerek uçak terminalinin önündeki kuyruk hattı alanına doğru ilerleyin” diyor. “Graceland otoparkı/TCB beyaz kapıları aracılığıyla kuyruğa girmek tek erişim noktasıdır.” Saat 07:00’de güvenlik kontrol noktalarından geçmeye başlamadan önce iki saat boyunca kuyruk oluşacak, güvenlikten geçtikten sonra taraftarlar servis için kuzey çimenliğine ilerleyebilecek.

lisa marie presley çocuklar
Lisa Marie Presley üç kızıyla birlikte. (Jaxon / MEGA)

Bu biletli bir etkinlik değildir, bu nedenle ilk gelen alır. Organizatörler, kaç katılımcının geleceğini tahmin edemez ve çim dolduğunda, kalan taraftarlar kapıların dışında durmak zorunda kalacak. Ancak bu hayranlar, saat 11:00’e kadar Graceland uçak terminalinin önünde sıraya girmeleri koşuluyla, ayin sonrasında Meditasyon Önemi’ne katılabilirler.

Lisa Marie Presley ne zaman toprağa verildi?

Lisa Marie Presley, cenazesinden ve anma töreninden üç gün önce, 19 Ocak 2023’te toprağa verildi. Rahmetli oğlunun yanına Graceland’de gömüldü. Benjamin Keough2020’de intihar ederek öldü. Aile arsası aynı zamanda Lisa Marie’nin babasının da bulunduğu yer. Elvis Presleyailesiyle birlikte toprağa verildi Vernon ve Gladys.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/lisa-marie-presley-memorial-how-to-watch-5010753/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir