Kamala Harris, ‘Drag Race’ Yıldızı Shangela ile Onur Etkinliğine Ev Sahipliği Yaptı – Hollywood Life


Şengala


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Üç kez RuPaul’un Drag Yarışı yarışmacı ve ev sahibi Buradaydı, ŞangelaAyrıca şöyle bilinir DJ Pierce Drag’da performans göstermediği zamanlarda, evlerinde bir başkan yardımcılığı etkinliğine katılan, drag içinde süslenmiş ilk kişi oldu. Başkan Yardımcısı Kamala Harris57 yaşında, 40 yaşındaki drag efsanesini, Number One Observatory Circle olarak bilinen resmi konutunda düzenlenen 28 Haziran Onur Ayı etkinliğine kendisini tanıtması için davet etti. Shangela, ertesi gün Instagram’da yaptığı bir gönderide onur için en büyük minnettarlığını dile getirdi. “Bugün kendime ‘bu gerçekten oldu mu?’ diye sorarak uyandım. Dün gece Amerika Başkan Yardımcısı’nın evindeki bir etkinliğe katılan ilk drag queen olma onurunu yaşadım. Ayrıca yurtta ilk kez bir LGBTQ+ Onur Etkinliği düzenlendi. ANA. Madame @vp, gerçek bir müttefik olduğunuz ve bu LGBTQ etkinliğini yalnızca evinizde düzenlediğiniz için değil, aynı zamanda beni birkaç hoş söz söylemeye davet ettiğiniz için teşekkür ederim. Vay canına,” diye gönderisinin en üstüne fışkırdı.

“Bu sabah annemle telefonda gülüp hıçkıra hıçkıra ağladıktan sonra, bunu almak için bir saniye ayırdım. Ben – Paris, Teksas’tan küçük, taşralı eşcinsel çocuk, ülkemizde şimdiye kadar seçilmiş en yüksek rütbeli kadın liderin tanıtılmasına yardımcı oldum. Ve bunu Gerçeğimde durarak yaptım. Topluluğumu gururla temsil ediyorum” diyerek görevine coşkuyla devam etti. “İşte tüm hayalperestlere. Ben yapıyorum, SİZ de yapabilirsiniz. Hiç taç kazanmamış olabilirim ama bu beni Kraliçe olmaktan asla alıkoymadı.”

Shangela, paylaştığı konuşmanın videosunda, Kamala gibi etkili birinin LGBTQ+ topluluğu içindeki insanları desteklemesinin ne kadar önemli olduğunu anlattı. “Drag Queens, söylemeyi seviyorum, her yere ait” dedi gururla. “Özellikle başkan yardımcısının evinde.” Konuşmasının devamında, “Ekibinizde bir savunucunun olması, eşitliğe inanan, eşit haklara inanan ve tüm topluluklarımız için, özellikle de toplumlarımız için ilerlemeye inanan birinin olması ne kadar harika değil mi? LGBTQ+ topluluğunun görünür bir yere ait olduğuna bizimle birlikte inanan biri? Görünürlük böyle görünüyor.”

Başka bir gönderide Shangela, Kamala ile bir selfie paylaştı. “Bayan Başkan Yardımcımız ve İkinci Beyefendinin DC’deki konutunda LGBTQ Onur Yürüyüşü’nü kutluyoruz. Aktivizm hakkındaki sözleriniz ve herkes için Eşitlik için bir arada durma kararlılığınız için teşekkür ederim” diye yazdı.

Kamala, tatlı bahçesinde içecek tutucusu olarak kullanılan mini bir dönme dolabın bumerangıyla Instagram Story’deki canlı olayı paylaştı. “Benim için Onur Ayı her zaman neşe dolu bir kutlama olmuştur. Evimde benimle Gurur’u kutlamak için LGBTQI+ topluluğunun üyelerini ağırlamaktan gurur duydum,” diye enstantane üzerine yazdı. Ayrıca, bir performansın klibi de dahil olmak üzere geceden bazı sahne arkası görüntüleri paylaştı. Hayley Kiyoko ve evinin bir fotoğrafı Pride renkleriyle aydınlandı.

Kamala, tüm ay boyunca LGBTQ+ topluluğunu desteklediğinden emin oldu. 12 Haziran’da Capitol Pride’da sahnede konuştu. Kısa mesafeli araba yarışı 13. sezon şampiyonu simone ve LGBTQ+ karşıtı şiddeti ele aldı toplum karşı karşıya. Harris, konuşmasında altı yıl önce Florida’da meydana gelen trajik Pulse gece kulübüne atıfta bulunarak, “Kimse bir teröristin onları alt etmeye çalışacağı korkusuyla bir gece kulübüne gitmekten korkmamalı” dedi. “Kimse sevdiğini sevmekten korkmamalı,” daha sonra hareketli konuşmasında devam etti. “Teksas ve Florida’daki çocuklarımız kim olduklarından korkmamalı” diye ekledi. Teksas, Florida ve diğer bazı Amerikan eyaletlerinde, Kamala’nın düşünceli konuşmasında belirttiği gibi, queer topluluğunun haklarını engelleyen çeşitli yasalar var.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/kamala-harris-hosts-pride-event-drag-race-star-shangela/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir