Kaley Cuoco’dan Natalie Viscuso’ya – Hollywood Life


Kaley Cuoco'dan Natalie Viscuso'ya – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Henry Cavill harap edici yakışıklılığı, İngiliz cazibesi ve birçok gişe rekortmeni filmde yer alması gerçeğiyle kesinlikle birkaç kalbi pıtırtı haline getirdi. Showtime’ın başrol oyuncusu olmaktan çıkıp giden 39 yaşındaki kalp hırsızına bayılan bir hayran kitlesini hayal etmek zor değil. Tudorlar 2013’lerde çizgi roman ikonu Superman olarak manşetlere çıkmak Güçlü adam. Tabii ki, şöhret yükselişi sırasında Henry, bir şampiyonluk at binicisinden bir üniversite öğrencisine kadar bir sürü güzeli kız arkadaşı olarak adlandırdı! Aşağıda, matine idolünün kalbini çalan kadınlar hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin!

Kaley Cuoco'dan Natalie Viscuso'ya – Hollywood Life
Kaley Cuoco ve Henry Cavill, 10 gün boyunca bir eşyaydı. (Sıçrama Haberleri)

Ellen Whitaker

5 Mart 1986 doğumlu Ellen Whitaker çocukluğundan beri binicilik sporunda yarışan İngiliz şampiyon bir at atlamacıdır. ile Mayıs 2011’de yapılan bir röportajda Belfast Telgraf, Ellen soruyu Henry’nin sorduğunu açıkladı. “Bana evlenme teklif ettiğinde inanamadım,” dedi. “Doğum gününü kutlamak için orada olduğumuzu sanıyordum. Çok büyük bir sürpriz oldu ve çok mutluyum.” Ne yazık ki, bir yıl içinde onu kırdılar.

Gina Carano

Kaley Cuoco'dan Natalie Viscuso'ya – Hollywood Life
Henry Cavill ve Gina Carano, 2012’den 2014’e kadar çıktılar. (Mükemmel Resim/Shutterstock)

Henry ilk çıkmaya başladı Gina Carano 2012’de Ellen ile olan başarısız nişanından sonra. Dublör/aktris, tekrar tekrar/tekrar aşkları sırasında ‘The Witcher’ yıldızı olan bir köpek yavrusu bile evlat edindi. Çift 2014’te resmen ayrıldı. Gina şimdi en çok kovulmasıyla tanınıyor. Mandaloryalı bir dizi saldırgan tweet’ten sonra. Skandal, Henry’nin zor durumdaki yıldızla olan geçmiş romantizmi için o sırada trend olmasını bile sağladı.

Kaley Cuoco

Henry ve Büyük patlama yıldız Kaley Cuoco 2013’te bir eşya oldukları bildirildiğinde hayranlarını şok etti. Daha da şok edici olan, romantizmin sadece 10 gün sürmesiydi! İlişki kısa olmasına rağmen, genç oyuncu için kesinlikle yüksek profilli bir ilişkiydi ve sosyal medyada yeni hayranlar kazanmasına neden oldu. Aktris bir röportajda komik bir şekilde “Süpermen ile tanışana kadar beni takip eden kimsem yoktu” dedi. ET. “20 yıldır bu işin içindeyim ve hayatım boyunca her yere gidebilir, her şeyi yapabilirdim. Birkaç ay öncesine kadar tek bir paparazzi fotoğrafım yoktu. Tanıma çılgıncaydı.”

Tara Kral

Kaley Cuoco'dan Natalie Viscuso'ya – Hollywood Life
Henry Cavill ve Tara King arasında 13 yaş fark vardı. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Henry, 2015 yılında bir üniversite öğrencisiyle çıktığı ortaya çıktığında şüphesiz bir iki kaşını kaldırdı. Tara Kral Henry ile Londra gece kulübü Mahiki’de ilk tanıştığında sadece 19 yaşındaydı. Aralarında 13 yaş fark olmasına rağmen Henry, kız arkadaşını da beraberinde getirdi. Vanity Fair’in Şubat 2016’da Oscar partisi. Tara da onun Londra galasındaydı. Batman v Superman: Adaletin Şafağı Mart 2016’da. O yılın Mayıs ayına kadar romantizm sona erdi.

Natalie Viscuso

Natalie Viscuso üzerinde çalışan bir prodüksiyon şirketi olan Legendary Entertainment’ta Televizyon ve Dijital Stüdyolar Başkan Yardımcısıdır. Güçlü adam. Henry ve Natalie ilk olarak 10 Nisan 2021’de Henry’nin Instagram’da ikilinin tatlı bir fotoğrafını paylaştığı zaman halka açıldı. “Bu, güzel ve parlak aşkım Natalie’nin beni satrançta mahvetmesinden kısa bir süre önce sessizce kendinden emin görünen benim,” diye çıldırdı. Natalie de 5 Mayıs 2021’de 38. doğum gününde Henry’ye bir haraç paylaştı. Halk arasında nadiren birlikte fotoğraflanırken, kartal gözlü hayranlar, Nisan 2022’de Instagram’da köpeği hakkında yayınladığı için çiftin hala bir öğe olduğunu varsayıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/henry-cavill-girlfriends-4798093/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir