Kaley Cuoco ve Tom Pelphrey’in PDA Barn Fotoğrafları – Hollywood Life


Kaley Cuoco Tom Pelphrey


Galeriyi görüntüle

Ahırda aşk var! Uçuş görevlisi aktris Kaley Cuoco ve Ozark aktör Tom Pelphrey PDA ile dolu birkaç fotoğrafta rahatlayıp öpüşürken sersemlemiş görünüyorlardı. 36 yaşındaki Kaley, 12 Mayıs’ta bir ahırda bir randevunun ardından fotoğrafları Instagram hikayesinde paylaştı. Aktrisin paylaştığı ilk fotoğraf, 39 yaşındaki yeni sevgilisini mini bir atın yanında “İlk ahır günü = sihir” başlığıyla poz verirken gösterdi. İkinci fotoğrafta Kaley mavi miğfer takmış bir atın üstünde otururken gezintiye çıkmak için hazırlanıyordu. Uzun, düz sarı saçları arkadan alçak bir atkuyruğu şeklinde toplanmıştı. Bu görüntü, muhabbet kuşlarının öpüşmesinin bir özçekimi tarafından takip edildi.

Hikayedeki diğer fotoğraflar, Kaley’in bir ineğe elma dilimi yedirirken sırıttığını ve Tom onunla başka bir selfie çekerken Kaley’in kahverengi bir keçiye sarıldığını gösterdi. Çiftlik randevularının son fotoğrafı yeni çiftin kucaklaşmasını gösteriyordu. Kaley, tatlı resmin üzerine siyah beyaz bir filtre koydu ve ekranın altına üç siyah kalp yapıştırdı.

Yeni PDA, Kaley 3 Mayıs’ta “son zamanlardaki hayatı” göstermek için bir dizi fotoğraf yayınladığında çiftin Instagram’da resmiyet kazanmasından yaklaşık bir hafta sonra geliyor. Atlıkarıncadaki birkaç fotoğraf, çiftin birlikte çektiği sevilen Polaroidler’di. Slayt gösterisindeki son fotoğraf, Tom’un yanağını tatlı bir şekilde öptüğünü gösterdi. “Son zamanlarda hayat… ‘güneş bulutların arasından sızıyor, gözlerime ve kalbime giren altın ışınları, griyi kırmak için sarı ışınlar’” yazdı. Tom, Polaroidleri kendi Instagram sayfasında da paylaştı.

Tom, Kaley’in üç yıllık kocasından boşandıktan sonraki ilk erkek arkadaşı. karl aşçı, 30. 3 Eylül 2021’de yaptıkları ortak açıklamada, “Birbirimize duyduğumuz derin sevgi ve saygıya rağmen şimdiki yollarımızın bizi zıt yönlere götürdüğünü fark ettik” dediler. “İkimiz de çok şey paylaştık. Yolculuğumuzun halka açık olması nedeniyle, kişisel hayatımızın bu yönünü özel tutmayı tercih ederken, birlikte gerçeğimizde ortaya çıkmak istedik. Öfke ya da düşmanlık yok, tam tersine.” Big bang teorisi star ayrıca daha önce evli ryan tatlı34, 2013 ile 2016 arasında.

Nisan ayında Kaley, bir daha evlenmeyi düşünmediğini belirtti. “Uzun süreli bir ilişkiye veya ortaklığa sahip olmayı çok isterim. Ama bir daha asla evlenmeyeceğim. Kesinlikle hayır. Bunu kelimenin tam anlamıyla kapağa koyabilirsiniz” dedi. çekicilik. Belki de peşinde olduğu ortaklığı ona verecek kişi Tom olacaktır!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/kaley-cuoco-tom-pelphrey-pda-barn-photos/

Yorum yapın