Kaley Cuoco ve Tom Pelphrey Romantizmle Halka Açık: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kaley Cuoco Tom Pelphrey


Galeriyi görüntüle

Yetkilinin aldığı kadar resmi! Hollywood’un en yeni çiftlerinden biri, Kaley Cuoco ve Tom Pelphreyilk kez kamuoyu önüne çıktılar. Uçuş görevlisi aktris, 36 ve 39 yaşındaki Ozark aktör birlikte ortaya çıktı Uçuş görevlisi yapımcı Greg BerlantiHollywood Şöhret Kaldırımı’nın 23 Mayıs’taki yıldız töreni. İkisi, Hollywood etkinliği sırasında gülüp eğlenirken bir top oynuyormuş gibi el ele fotoğraflandı.

Kaley Cuoco Tom Pelphrey
Kaley Cuoco ve Tom Pelphrey, 23 Mayıs 2022’de Greg Berlanti’nin Hollywood Walk of Fame yıldız töreninde birlikte gülüyorlar (Fotoğraf: Stewart Cook/Shutterstock)

Kaley, büyük boy bir çiçek içinde muhteşem görünüyordu pantolon takımı serpilmiş beyaz, yeşil, sarı ve mor ile. İmzalı sarı buklelerini taktı ve kıvırdı. Tom çiçek temasına devam etti ve üzerinde koyu mavi çiçekler bulunan siyah düğmeli bir tişört olan siyah pantolonlar giydi.

Kaley Cuoco Tom Pelphrey
Kaley Cuoco ve Tom Pelphrey birlikte ilk kez ortaya çıktıklarında gülümsemişlerdi (Fotoğraf: Stewart Cook/Shutterstock)

Çift resmi çıkışını yaparken, birkaç hafta önce Instagram’da aşklarını açıkladılar. Kaley ve Tom, 3 Mayıs’ta sevimli ve sevimli oldukları bir dağ kaçışından bir dizi fotoğraf paylaştılar. Fotoğraflardan birinde Tom’un Kaley’i yanağından tatlı bir öpücük verdiği bile görüldü. “Son zamanlarda hayat… ‘güneş bulutları kırıyor, altın ışınları gözlerime ve kalbime giriyor, sarı ışınları griyi kırmak için’” diye yazdı Kaley, Tom’la geçirdiği zamanı “altın ışınlarının kayması” olarak ima etti. kalbinin içine”.

Sadece 11 gün sonra, ahırda bir randevudayken PDA’yı topladılar. Her iki oyuncu da birbirleriyle ve öpüştükleri bir özçekim de dahil olmak üzere birkaç fotoğraf yayınladı. Çiftlik tarihinden bir başka enstantane, Kaley’in kahverengi bir keçiye sarıldığını, bir başka fotoğrafta da sevgilisine sarıldığını gösterdi. Kaley günü “sihir” olarak adlandırdı.

Tom, Kaley’nin üç yıllık kocasından ayrıldığından beri bilinen ilk erkek arkadaşıdır. karl aşçı30, 2021’de. Big bang teorisi yıldız evli ryan tatlı, 34, 2013 ile 2016 arasında. Tom hiç evlenmedi. Kaley ortaya çıkarken çekicilik bir daha evlenmeyi düşünmüyor, hayatı paylaşacağı biriyle tanışmayı çok istediğini söyledi. “Uzun süreli bir ilişkiye veya ortaklığa sahip olmayı çok isterim. Ama bir daha asla evlenmeyeceğim. Kesinlikle hayır,” diye onayladı. Kaley ve Tom’u nelerin beklediğini zaman gösterecek!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/23/kaley-cuoco-tom-pelphrey-public-romance-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir