Kaley Cuoco ve Erkek Arkadaşı Tom Pelphrey İlk Halka Görünüşünü Yaptı


Kaley Cuoco ve Tom Pelphrey ilişkilerini yeni zirvelere taşıyorlar.

Çift, yapımcılık için Hollywood Walk of Fame törenine katılırken el ele tutuşarak ilk kez birlikte göründüler. Greg Berlanti 23 Mayıs’ta. Berlanti baş yapımcı olarak görev yapıyor. Uçuş görevlisiKaley’in oynadığı.

Kaley, 36 ve Ozark aktörün görünüşü, tatlı Instagram gönderileriyle romantizmlerini onayladıktan haftalar sonra geldi.

“Son zamanlarda hayat” 8 Basit Kural aktris, 3 Mayıs’ta Tom’la olan fotoğrafların da yer aldığı bir atlıkarıncanın başlığını attı. “‘Güneş bulutları delip geçiyor, altın ışınları gözlerime ve kalbime kayıyor, sarı ışınları griyi kırmak için.'” Bir fotoğrafta 39 yaşındaki Tom, Kaley’i öperken, diğerleri onları Polaroidlerde birlikte poz verirken gösteriyordu. .

bu Yol gösterici bir ışık Alum ayrıca tatlı özçekimlerinin aynı fotoğrafını paylaşarak, “Seni hiçbir şey kurtaramaz. Ay ışığında duruyorsun ve ağaçların tepesinden bir tatlılık çıkıyor ve avlunun etrafındaki çit seni karanlıktan koruyor. ve nefes alamıyorsunuz. Her şey çok tanıdık ve mümkün. Dünyada bu kadar çok iyilik olması çok basit ve buna nasıl sahip olacağını bilmiyorsunuz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332118/kaley-cuoco-holds-hands-with-boyfriend-tom-pelphrey-during-first-public-appearance-as-a-couple?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir