Kaley Cuoco, Tom Pelphrey ile Yeni Romantizmini Görünüyor


Kale, 36 ve karl aşçı üç yıllık evliliklerinin ardından Eylül ayında ayrıldıklarını açıkladılar. O dönemde yaptıkları ortak açıklamada, “Birbirimize duyduğumuz derin sevgi ve saygıya rağmen şimdiki yollarımızın bizi ters yönlere götürdüğünü anladık.” Bu kararı, birbirimize muazzam bir saygı ve saygı göstererek birlikte aldık” dedi.

3 Eylül’de boşanma davası açtı ve Karl iki hafta sonra boşanma davasına cevap verdi. İçinde, binici, bölünmelerinin nedeni olarak “uzlaşmaz farklılıkları” gösterdi.

O zamandan beri Kaley, özel hayatında karşılaştığı zorluklar konusunda samimi.

Kaley, “Çok açığım. Çok mutluyum ve hayat normalde oldukça güzel ve şikayet etmekten hoşlanmıyorum çünkü şükredecek çok şeyim var” dedi. Kelly Clarkson geçen ay. “En iyi yılım olmadığı konusunda çok açık olmak istedim. Ve çok üzüldüm.”

Big bang teorisi oyuncu daha önce tenisçiyle evliydi ryan tatlı 2013’ten 2016’ya.

Ama Tom ile özel bir şey geliştirmiş olsa bile, Kaley daha önce koridordan bir daha geçmeyeceğine söz verdi.

“Uzun süreli bir ilişkiye veya ortaklığa sahip olmayı çok isterim” dedi. çekicilik 14 Nisan’da yayınlanan bir yazıda “Ama bir daha asla evlenmem. Kesinlikle hayır.”

E! News, yorum için temsilcilerine ulaştı ancak geri dönüş olmadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329590/kaley-cuoco-seemingly-debuts-new-romance-with-tom-pelphrey-8-months-after-karl-cook-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın