Kaley Cuoco, Tom Pelphrey İle Bebek Sonrası 1. Kırmızı Halıya Katılıyor – Hollywood Life


Kaley Cuoco, Tom Pelphrey İle Bebek Sonrası 1. Kırmızı Halıya Katılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

Kaley Cuoco ilk çocuğunu karşıladıktan sonra tekrar ilgi odağı olmak için vakit kaybetmiyor! 26 Nisan’da, doğumundan bir aydan kısa bir süre sonra Kaley, dizinin galasına katıldı. Aşk ve Ölüm ortağıyla birlikte Los Angeles’ta, Tom Pelphrey. Muhteşem yeni anne, bu gece için dökümlü mavi bir elbise ve sivri topuklu ayakkabılar giyerek göz kamaştırdı. Esmer bukleleri küt kaküllerle bukleler halinde şekillendirilmişti ve fotoğraflar için poz verirken erkeğine yakınlaştı.

kaley cuoco tom pelphrey
Kaley ve tom ‘aşk ve ölüm’ galasında. (AFF-ABD/Shutterstock)

Tom, aynı zamanda şu özellikleri de içeren yaklaşan HBO mini dizisinde rol alıyor: Elizabeth Olsenve Kaley galadaki en destekleyici kız arkadaştı. Evde yeni doğmuş bir bebekleri olmasına rağmen çift, dışarıda geçirdikleri gecede taze yüzlü görünüyordu ve kırmızı halıda çok sevdikleri bir PDA’yı göstermekten çekinmediler. Bu, Kaley’nin kızından beri ilk kez ortaya çıkışıydı. Matilda30 Nisan’da doğdu.

Kaley, Matilda’nın doğumunu duyurdu instagram onu dünyaya kabul ettikten sadece bir gün sonra. “Hayatımızın yeni ışığı!” fotoğrafın başlığında fışkırdı. “Bu küçük mucize için çok mutluyuz ve minnettarız. Son birkaç gün içinde bize çok yardımcı olan doktorlara, hemşirelere, aileye ve arkadaşlara teşekkür ederiz. İnancın ötesinde kutsandık. Tom Pelphrey sana daha fazla aşık olabileceğimi düşünmemişti ama ben aşık oldum.

kaley cuoco tom pelphrey
Kaley ve Tom kırmızı halıda birbirlerine çok aşık görünüyorlar. (AFF-ABD/Shutterstock)

Bu arada, Kaley ve Tom bu ayın başlarında birinci yıldönümlerini kutladılar, bu yüzden çift için 12 ay kesinlikle bir kasırga oldu. Kaley, 22 Nisan’ın yıl dönümünü bir törenle kutladı. instagram bir yıl öncesine ve günümüze ait fotoğrafların yer aldığı gönderi. “Nasıl başladı -> nasıl gidiyor” diye yazdı. “Seninle bir yıl geçirelim Tommy Pelphrey. Size ve sahip olduklarımıza sonsuza dek minnettarım. Seni seviyorum, bub!”

Kaley iki kez evlendi ve ikinci kocasından ayrıldı. karl aşçı, üç yıllık evliliğin ardından 2021 sonbaharında. O ve Tom, Mayıs 2022’de ilişkilerini halka açıkladılar ve aktrisin Ekim ayında hamile olduğunu duyurdular.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/kaley-cuoco-1st-red-carpet-baby-tom-pelphrey-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir