Kaley Cuoco Kızını Doğumundan Beri İlk Kırmızı Halıda Onurlandırdı


Bu uçuş görevlisi kırmızı halıya geri döndü ve bu sefer o bir anne.

Kaley Cuoco Ve Tom Pelphrey Tom’un yeni dizisinin 26 Nisan’daki galası için şık bir şekilde öne çıktı Aşk ve Ölümadlı bir kız bebek olan ilk çocuklarını birlikte karşıladıklarından bu yana oyuncuların ilk kırmızı halı görünümüne işaret ediyor. Matilda. (Son kırmızı halı gezileri Ocak ayında Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerindeydi.)

26 Nisan olayı için Tom, Brioni’de keskin görünüyordu. Bu arada Kaley, çok değerli bir mücevher parçasıyla göz alıcı mavi bir elbise giydi: “Matilda” yazan bir kolye.

Kaley, kızını kırmızı halıda kalbine yakın tutmakla kalmadı, aynı zamanda hayranlarına üzerindeki küçük çocuğa yeni bir bakış attı. Instagram Hikayesi aynı gün Fotoğrafta görüldüğü gibi Kaley ve Tom, küçüğü tutarken kırmızı halı görünümlerinde havuz başında poz verdi. Big bang teorisi yıldızı, tatlı fotoğrafa “Tarih Gecesi” sözlerini ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372608/how-kaley-cuoco-is-honoring-daughter-at-first-red-carpet-since-giving-birth?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir