Kaley Cuoco, “Baby Daddy” Tom Pelphrey’den Tatlı Notu Açıkladı


Sevecen bir baba adayı.

Olarak Kaley Cuoco onun gelişini bekliyor ve Tom Pelphrey‘ın ilk çocuğu olan aktris, hamileliği sırasında eşinin ona nasıl düşkün olduğunu paylaştı.

14 Aralık’ta Instagram Hikayelerinde, Büyük Patlama Teorisi şap düşünceli bir notun fotoğrafını yayınladı yakın zamanda Tom’dan aldı. Bir zarfın arkasına mavi bir Sharpie kalemiyle yazılan mesajda “Hey bebeğim, ben ve King yukarıda uyuyoruz. Seni seviyorum!”

Kaley açıkladı Ozark aktör, köpeklerinden biri iyi olmadığında çok ihtiyaç duyduğu dinlenmeyi sağlamasına yardımcı oldu. “Gelmiş geçmiş en iyi bebek baba” diye yazdı. “Küçük yavru KING’imiz hastalanıp öksürdüğünde, @tompelphrey uyuyabilmem için onunla yatması için ona güncelleyiciler götürüyor.”

İçinde Instagram Story gönderisini takip et, Bir kız bebek bekleyen Kaley, çiftin elinde boş bir “Merhaba Benim Adım” etiketi grafiği içeren pembe bir tulum tutan sevimli bir fotoğrafını paylaştı. Kıyafet ondan yeni bir hediyeydi. Uçuş görevlisi yardımcı yıldız ve IRL kankası Zosia Memet.

Kaley resimle birlikte “En iyi arkadaşınız bebeğinizin adının ne olduğunu öğrenmek için can atıyor ve tahmin etmeye devam ediyor ve çözemiyor,” diye yazdı, “bu yüzden size bu LOL’yi gönderiyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358369/kaley-cuoco-reveals-sweet-note-from-%22baby-daddy%22-tom-pelphrey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir