“Kalbi Kırık” Nicolas Cage, Eski Eşi Lisa Marie Presley’in Ölümünün Yasını Tutuyor


Nicolas Cage rahmetli eski eşine saygı duruşunda bulunuyor Lisa Marie Presley.

54 yaşındaki şarkıcı, olası bir kalp durması nedeniyle Los Angeles’ta vefat ettikten bir gün sonra, Las Vegas’tan ayrılma 2002 yılında Lisa ile 4 aylık evli olan aktör, “yıkıcı haber” hakkında konuştu.

Nicolas, E’ye yaptığı açıklamada, “Lisa şimdiye kadar tanıştığım en büyük kahkahayı attı” dedi! 13 Ocak Haberleri. “Her odayı aydınlattı ve benim kalbim kırıldı.”

oğluna atıfta bulunarak Benjamin KeoughTemmuz 2020’de 27 yaşında intihar ederek hayatını kaybeden , “Oğlu Benjamin ile yeniden bir araya geldiğine inanarak biraz teselli buluyorum” diye ekledi.

2023 Altın Küre’ye birlikte katıldıktan iki gün sonra Lisa’nın annesi Priscilla Presley ölümünü doğrulayan bir açıklama yaptı.

Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. İnsanlar 12 Ocak. “Tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevginiz ve dualarınız için teşekkür ederiz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361390/%22heartbroken%22-nicolas-cage-believes-ex-lisa-marie-presley-has-been-reunited-with-son-benjamin-after-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir