Kalabalıktan Sinirleniyor – Hollywood Life


Kalabalıktan Sinirleniyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Hafta sonu Coachella’nın üçüncü gecesinde gösteriyi kapattı, ancak hafta sonu yaklaşırken kalabalığın biraz cansız olduğunu fark etmiş gibiydi. Abel’ın performansının videoları Twitter’da ortaya çıktı ve bu da şarkıcının izleyicilerinden biraz sinirli göründüğünü gösterdi. Bir klipte, “Geceyi hemen şimdi mi bitirmeye çalışıyorsun?” diye bağırmadan önce insanları gaza getirmeye çalıştığı görülüyordu.

Evden canlı yayın yapan hayranlar da The Weeknd performansı sırasında kalabalığın ne kadar sessiz olduğunu fark etmiş görünüyorlardı. Bir kişi, “Abel’ın Coachella kalabalığına kızması %100 geçerli” dedi. “Harika bir performans sergiliyor ve çok sıkıcı.” Başka bir hayran, “Abel gerçekten daha iyi bir kalabalığı hak ediyor. Coachella ölü kalabalığa sahip olmakla ünlüdür” ve bir başkası, “Kalabalık Abel’ın bu setle onlara verdiğini kesinlikle hak etmiyor” diye ekledi.

hafta sonu
The Weeknd, Coachella’da performans sergiliyor. (Amy Harris/Invision/AP/Shutterstock)

The Weeknd, Coachella’nın yerine geçen bir son dakika oyuncusuydu ve şu anda şovu kapatmak için devreye girdi. Kanye Batı performansını bırakmaya karar verdi. Abel’ın görünüşü, yıldızlarla dolu müzik festivalinden iki haftadan kısa bir süre önce, 6 Nisan’da duyuruldu. Hızlı dönüşe rağmen, The Weeknd setini kesinlikle ezdi ve her yerden gelen hayranlar son derece etkilendi.

Kanye, Coachella’dan ayrılmak için bir neden vermedi, ancak karar, sosyal medyada haftalarca süren tartışmalı davranışların ardından geldi. Eski sevgilisi olarak Kim Kardashian’ınilişki Pete Davidson ısınan Kanye, Instagram’da ikiliye saldırmaktan geri durmadı. Kim’in onu çocuklarını görmekten alıkoyduğunu iddia etti ve Pete’in başını kestiği bir müzik videosu hazırladı. Yine de ikisi Kanye’nin tek hedefi değildi ve hatta duyarsız bir saldırıdan sonra Instagram’dan kısa bir süreliğine askıya alındı. Trevor Nuh. Rapçi, uzaklaştırma cezasından bu yana çok daha düşük bir profil tutuyor ve Coachella performansını iptal etme kararını kamuoyuna açıklamadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/the-weeknd-coachella-2022-performance-crowd-reaction-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir