Kal Penn’in Nişanlısı Josh Kimdir? İlişkileri Hakkında Bilinmesi Gerekenler – Hollywood Life


Kal Penn


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Lev Radin/Shutterstock

  • Josh, oyuncunun nişanlısı.
  • Eski Obama Beyaz Saray çalışanı, hayat arkadaşının soyadını asla açıklamadı.
  • Kal, hayatındaki en önemli ilişki hakkında son derece özel olmuştur.

Kal Penn 2010’dan beri ortağı Josh ile birlikte ve daha yakın zamanda nişanlandılar. Ama siyasi aktivist ve Amerikan korku hikayesi 45 yaşındaki aktör ortaya çıktı İNSANLAR Geçen yıl dergisi kitabını tartışırken, Ciddi olamazsın, kendi cinselliğini daha yeni keşfettiğini. “Kendi cinselliğimi diğer birçok insanla karşılaştırıldığında nispeten geç keşfettim” dedi. “Bu işin zaman çizelgesi yok. İnsanlar hayatlarının farklı zamanlarında kendi sorunlarını çözerler, bu yüzden yaptığımda iyi ki varım.” Aşağıda Josh ile Kal ve onun uzun geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinin!

Josh ve Kal nişanlıdır.

Kal Penn
Kal Penn (Lev Radin/Shutterstock)

Tam olarak ne kadar süredir bilinmemekle birlikte Kal, Ekim 2021’de kitabının tanıtımını yaparken Josh ile nişanlı olduğunu açıkladı. “Açıkçası bir adamla nişanlıyım ve ailelerimiz düğün için orada olacak” dedi. İNSANLAR. “Şimdi büyük anlaşmazlık, büyük bir düğün mü yoksa küçük bir düğün mü olduğu. Büyük bir Hint düğünü istiyorum. Josh ilgiden nefret eder, [has said], ‘Ya da ailelerimizle hızlı bir şekilde 20 dakikalık bir şey yapabiliriz, o kadar.’ Bu yüzden ortada buluşmamız gerekiyor.”

2010 yılına kadar gidiyorlar.

Kal’ın duyurusu nispeten yeni olsa da, ilişki kesinlikle değil. Başına Geçit töreniKal, Josh ile eski Başkan için çalışırken tanıştı. Barack Obama görevdeyken. Ve bir görünüm sırasında CBS Pazar Sabahı 2021’de, Ekim ayında 11. yıl dönümünü kutladığını söyledi – yani 2010 yılının Ekim ayından beri birlikteler ya da en azından tanıştılar.

“Yani, biliyorsun, Josh ve ben 11 yıldır birlikteyiz” dedi. “Ekim ayında 11. yıl dönümümüzü kutladık. Bu yüzden, benim için ve bunun hakkında yazarken, bence zor olan şey şuydu, haklısın, bu bizim hayatımızda çok önemli ve Hintli göçmenlerin oğlu olmak istediğinizi söyleyen bir çocuk olduğunuzda. Ailenizde ve topluluğunuzda yaratılan kaos, her zaman her şeyin önüne geçecektir.”

Kal, Josh hakkında son derece özeldir.

Kal Penn
Aktör Kal Penn (Kathy Hutchins/Shutterstock)

Kapsamlı İNSANLAR röportajı sırasında Kal, uzun zamandır aşkı hakkında neden bu kadar özel olduğunu – sadece biraz – açtı. Ve bunun nişanlısının hassasiyetlerine saygısızlık olduğunu ima etti. “Kişisel olarak etkileşimde bulunduğum herkesle her zaman çok halka açık oldum” dedi. “İster barda tanıştığım biri olsun, Josh ve ben dışarıdaysak veya arkadaşlarla konuşuyorsak. İlişkimizi okuyucularla paylaşmaktan gerçekten heyecan duyuyorum. Ama Josh, eşim, ailem ve erkek kardeşim, ailede en yakın olduğum dört kişi oldukça sessiz. İlgiden hoşlanmazlar ve ilgi odağı olmaktan çekinirler.”

Kal’ın Mart 2018’de New York’taki Knicks/Pistons maçında dolaşan bir fotoğrafı. buradan bakın Geçit töreni, birlikte Josh ve Kal olduğuna inanılıyor; ancak, durumun böyle olup olmadığını hiçbiri doğrulamadı.

Josh bir NASCAR hayranıdır.

Josh’un kitabında, Josh ile ilk randevusunu anlattığı ve dairesine 18 paket Coors Light ve NASCAR izleme planı ile geldiğine şaşırdığı bildirildi.

Kal, “Bunun kesinlikle yürümeyeceğini düşündüm” dedi. “Beyaz Saray’dan bir günüm var ve bu herif ironik olmayan bir şekilde arabaların dönüp sola dönüşlerini mi izliyor?” Kal daha sonra komik bir şekilde bunun rutinlerinin bir parçası haline geldiğini itiraf etti. “Bir sonraki şey, birkaç ay oldu ve her Pazar NASCAR izliyoruz. ‘Neler oluyor?’ Okuyucunun tüm bu hikayeler boyunca sevgi ve mizahtan zevk almasını istedim” diye açıkladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/who-is-kal-penn-fiance-josh/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir