Kaktüs Moser Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Country müzik efsanesi, bir kez hüküm giymiş bir seks suçlusu da dahil olmak üzere üç kez evlendi. Wynonna’nın hayatındaki erkekler hakkında her şeyi buradan öğrenin.

Wynonna Judd, üne kavuşması iyi bir country şarkısının tüm özelliklerini taşıyan bir country müzik ikonudur! 57 yaşındaki şarkıcı ikilinin bir parçası olarak altı Grammy kazandı. Yargıçlar annesinin yanında Naomi Judd ve kendi solo kariyerinde de bir o kadar başarılıydı. Ancak yol boyunca, öz babasının bir sır olarak saklandığını keşfedecek, bir bağımlılık geliştirecek (yiyecek bağımlılığı), kızının hapse girmesine ve zaman zaman kız kardeşinden uzaklaşmasına tanık olacak, ashley judd.

Wynonna Judd
Wynonna Judd, üç farklı erkekle toplam üç kez evlendi.(Julie Jacobson/AP/Shutterstock)

Neyse ki, “Işığı Gördüm” şarkıcısı nihayet evlendiği üçüncü adamda biraz teselli buldu. Kalbini çalan adam ve karısını arayan önceki ikisi hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin, aşağıda.

Arch Kelley

Wynonna ilk kocasıyla tanıştı Arch Kelley 1993’te evlendi ve Ocak 1996’da onunla evlendi. Çift, zaten bir oğulun ebeveynleriydi. İlyas, 1994 doğumlu. Çift, bir yetişkin olarak kanunla başı derde giren ve denetimli serbestliği ihlal ettikten sonra 8 yıl hapis cezasına çarptırılan Grace adlı bir kız çocuğunu da karşıladı. Wynonna ve Arch 1999’da boşandı.

DR Hamamböceği

DR Hamamböceği 2003’te evlendirilmeden önce Wynonna’nın uzun süreli korumasıydı. Dört yıl sonra, çocuklara cinsel saldırı ve darp suçlamasıyla tutuklandı. “Neye bulaştığımı biliyordum ve bunu değiştirmeye çalıştım. Onunla evlendiğimde hem Roach’ın hem de benim bağımlılıkla ilgili sorunlarım olduğunu biliyordum,” dedi. Bayanlar Ev Dergisi (aracılığıyla İnsanlar) “Hayatımı biliyorum. Seçtiğim insanları tanıyorum, onları neden seçtiğimi biliyorum ve gerçekten onları yeterince severek değiştirebileceğimi düşündüm. Bu şekilde çalışmıyor.”

Tutuklanmasından beş gün sonra, Wynonna uzlaşmaz farklılıkları öne sürerek boşanma davası açtı ve aleyhindeki suçlamaları onun üzerine koydu. İnternet sitesi. “Açıkçası perişan oldum. Ailemiz bir araya gelecek, iyileşme sürecine başlayacak ve umarım – Tanrı’nın lütfuyla – daha da güçlenecektir. Bu zor duruma çözüm bulmak için inancımız, ailemiz ve arkadaşlarımızla birlikte ilerleyeceğiz” dedi. “Artık kendimi ve çocukları kurtarmaya odaklandım. Bir gecede ayrılmak zordur. Kendi zamanımda iyileşiyorum. Ve böylece yüzüğümü takıyorum. Ve sanırım çocuklarıma öğrettiğim şey şu: Bu oldu. Annemin şu an olduğu yer burası. Ve her zaman umut vardır.” Roach suçlu bulundu ve 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

kaktüs moser

Wynonna Judd
Wynonna Judd, 2012 yılında Cactus Moser ile evlendi. (Mark Zaleski/AP/Shutterstock)

Wynonna’nın düğünü kaktüs Moser, için davulcu Otoyol 101, 2012 yılının Haziran ayında, sadece çocukları ve yeni kocasının çocukları ile birlikte, ABD Haftalık. Wynonna, annesini veya kız kardeşini davet etmemekle ilgili olarak, “Bunun Cactus ve benden başka kimseyle ilgili olmasını istemedim” dedi. “Çünkü benim için günün sonunda çocuklar, Cactus ve ben varım. Bunu onlar için özel hissettirmek konusunda çok endişeliydim, her şey alt üst oldu.”

İkisi o zamandan beri birbirinden ayrılamazlar, hatta birlikte korkunç bir motosiklet kazasını atlatırlar. Düğünlerinden iki ay sonra, Cactus’ün bisikleti karşıdan gelen bir araca çarptığında yeni evliler ayrı bisikletlere biniyordu. “Orada öylece yatıyor ve ben hiçbir şey duymuyorum,” diye hatırladı Wynonna. ET. Moser’in nefes almaya çalıştığı ve onun hala hayatta olduğunu gösteren “dünyadaki en güzel sesi” duyana kadar tam anlamıyla şoktaydı. Kaza, sol bacağının diz üstünden kesilmesine neden oldu. Gerilemeye rağmen, çift şimdi her zamankinden daha güçlü ve gösterinin devam etmesi gerektiğini kanıtlıyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/wynonna-judd-husband/

Yorum yapın