Kaitlynn Carter İkinci Bebeğini Doğurdu: Fotoğraflar – Hollywood Life


KAITLYNN


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Tepeler: Yeni Başlangıçlar yıldız Kaitlynn Carter34 yaşındaki ikinci çocuğu bir kız çocuğu dünyaya getirdi ve mutluluktan parlıyor! TV kişiliği sevimli paylaştı doğum duyurusu 24 Şubat’ta Instagram aracılığıyla ve özel günden bir avuç fotoğraf eklediğinizden emin olun. “… ve sonra 5 tane vardı…” yazısını beyaz bir kalp emojisiyle birlikte yazdı. Ana fotoğrafta erkek arkadaşından biri vardı, Kristopher Brock, yeni doğan bebeğini tutarak. Son olarak, üçüncü fotoğraf Kaitlynn’in çocuğunu kucağına alırken kulaktan kulağa gülümsediğini gösteriyordu.

Gönderiyi paylaştıktan kısa bir süre sonra, birçok takipçisi, ailenin son gelişiyle ilgili yorumlara akın etti. “Tebrikler!!!”, Tepeler şap Audrina Patridge yazarken Linda Thompson, 72, ekledi, “Awwww!! Güzel! Tebrikler tatlım!” stil ikonu rachel zoe ayrıca küçük olana elinden gelenin en iyisini gönderdiğinden emin oldu ve “onu şimdiden seviyorum!” Çift, şu anda kızlarının adını ve diğer özel ayrıntılarını henüz açıklamadı.

Kaitlynn ve erkek arkadaşı Kristopher Brock, 27 Ekim 2022’de bir kız bebek beklediklerini duyurdu. instagram. Hamile göbeğinin altına “kız bebek” notunu düştü. Fotoğraf duyurusunda, oyuncu aynada makyajını yaparken gri dantelli sutyen ve düğmelerini açmamış haki pantolonunu salladı. Kristopher da fotoğraftaydı, çünkü yansıması onu yatağında oturmuş kamerayı tutarken gösteriyordu.

Kaitlynn’in 919.000 Instagram takipçisinin çoğu, onu ve erkeğini yeni bebek için tebrik etmek için yorumlar bölümüne gitti. Birçok ünlü de yorum yaptı. Brody Ve Brandon Jennerannesi Linda. “Vay canına! Bu harika bir haber! seni ve Chris’i tebrik ederim! üvez en iyi ağabey olacak… Senin adına çok mutluyum!!”, diye yazdı sarışın güzel. Ayrı bir arkadaş, Amanda Stanton Fogel, ekledi, “Aman Tanrım!!! Tebrikler ikinizi!!”

kaitlynn carter
Kaitlynn Carter bir kız çocuğu dünyaya getirdi. (Rob Latour/Shutterstock)

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu Kaitlynn ve Kris’in birlikte ikinci çocukları. Çift, oğulları Rowan’ı ilk kez 30 Eylül 2021’de karşıladı. “İri yapılı küçük adamımız Rowan Carter Brock, 30/9/21 sabah 02:53’te 8 pound 4 ons olarak doğdu. herkes mutlu, sağlıklı ve çok aşık,” diye yazdı. fotoğraf bebeği emzirmesinden. Birçok hayran da bu gönderiye yorum yaptı ve ona en iyisini diledi. “Tebrikler! Senin için çok mutluyum! Uzun zamandır çocuk istiyorsun!” diye yazarken bir hayran, “Tebrikler anne!”

34 yaşındaki ve Kristopher 2020-2021’den beri birlikteler. Kaitlynn, 2013’ten 2019’a kadar 39 yaşındaki Brody Jenner ile çıktı. 2018’de Bali’de yasal olarak bağlayıcı olmayan bir düğün yaptılar, ancak ertesi yıl ayrıldılar. Jenner ailesi, Kaitlynn’in gönderilerine yorum yapmaya ve ona sık sık kucak dolusu sevgi göndermeye devam ettiği için hala onu çok destekliyor. Ayrıca ünlü şarkıcıyla çıktı Miley Cyrus30, 2019’da altı haftalığına. Whitney Limanı’nın, 16 Nisan 2020’de Instagram Canlı yayınında Miley ile çıkmanın hayatını nasıl değiştirdiğini anlattı. Kaitlynn, “Miley ve ben yollarımızı ayırdıktan sonra, düşündüm ki… tamam, hayatım benim için normalde tek başımaykenki haline geri dönüyor,” diye açıkladı Kaitlynn. “Birinin tek başıma benim hakkımda bir şey yapacağına dair hiçbir beklentim yoktu. Yerinde bir planım yoktu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/kaitlynn-carter-gives-birth-second-baby-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir