Kaitlin Nowak Hakkında Her Şey – Hollywood Life


jimmy uşak


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: RHONA WISE/EPA-EFE/Shutterstock

  • Jimmy Butler, 2023 NBA Finalleri’nde Denver Nuggets’a karşı oynayan Miami Heat’in ilk forvetlerinden biri.
  • Jimmy Butler, 2019’dan beri Kaitlin Nowak ile çıkıyor.
  • Birlikte bir kızları var.

Jimmy Butler takımı Miami Heat, 2023 şampiyonluğu için Denver Nuggets ile karşı karşıya gelirken, NBA Finallerinin en önemli oyuncularından biri olacak. Takımı finallerde bir yer elde etmek için Boston Celtics’i yendiği için Doğu Konferansı Final MVP’si seçildi. 33 yaşındaki forvet, becerileri nedeniyle yıllar içinde “Jimmy Buckets” ve “Playoffs Jimmy” gibi birçok takma ad kazandı. Ayrıca kariyeri boyunca altı kez NBA All-Star takımına girdi.

Jimmy, kariyeri boyunca birkaç farklı kadınla çıktı, ama kendini şuna adadı: Kaitlin Nowak, 33, son birkaç yıldır. Çift, ilişkilerini çoğunlukla gündemden uzak tutsa da, aşklarıyla ilgili bilinen birkaç detay var. Kaitlin hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.

Kaitlin Nowak Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Jimmy, Miami Heat’in forvetlerinden biridir. (RHONA WISE/EPA-EFE/Shutterstock)

Jimmy ve Kaitlin nasıl tanıştı?

Jimmy ve Kaitlin’in yollarının ilk kez nasıl kesiştiği tam olarak net olmasa da, ilk kez 2019’da birlikte oldukları söylendi. Spor Malikanesi. Çift, 2020’de birlikte Super Bowl LIV’e katıldıklarında ilişkilerini doğruladı. Çift, ilk bir araya geldiklerinden beri çok düşük bir profil tuttu, ancak Kaitlin’in, 2020’de konferans unvanını kazanan Heat’i kutlamak için bir fotoğraf paylaştığı bildirildi.

Kaitlin çok özel

Erkek arkadaşı NBA’deki en büyük isimlerden biri olsa da Kaitlin, Jimmy ile çıkmaya başladığından beri çok dikkat çekmedi. Instagram hesabı gizli tutuluyor ve NBA oyuncusu onun fotoğraflarını kendi sosyal medyasında paylaşmıyor. Ayrıca onun hakkında halka açık bir şekilde konuşmadı. Instagram biyografisi, yalnızca Nebraska, California ve Florida’nın kısaltmalarıdır.

O bir model

Kaitlin hakkında pek çok ayrıntı hazır olmasa da, bildirildiğine göre bir model, etkileyici ve girişimci. Güneş. Modelliğe başlamadan önce Nebraska-Lincoln Üniversitesi’nde okudu ve halkla ilişkiler, reklamcılık ve iletişim alanlarında derece aldı.

Kaitlin Nowak Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Jimmy ve Kaitlin 2019’dan beri birlikteler ve bir kızları var. (Leonard Zhukovsky/Shutterstock)

Jimmy & Kaitlin’in birlikte bir kızı var.

Çift, ilişkileri hakkında kamuoyuna açıklama yapmasa da, Kaitlin’in bir kız çocuğu dünyaya getirdiği ortaya çıktı. Rylee Ekim 2019’da NBA sezonunun açılış gecesinde. Kızını kucakladığında Jimmy, bir baba ve bir NBA oyuncusu olmaktan mutlu olduğunu itiraf etti. “Baba olacağım ve çembere mi gireceğim? Hayat güzel” dedi Associated Press.

Jimmy, Ekim 2021’de yaptığı bir röportajda bir yıldız olarak babalığın zorluklarından bahsetti. Wall Street Dergisi. “Bence ünlü olmanın en zor yanlarından biri, ara sıra ebeveyn olamamak,” dedi. “Herkes basketbol konuşmak ya da fotoğraf çekmek istiyor diye kızımı hayvanat bahçesine götürememekten nefret ediyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jimmy-butler-girlfriend-5110715/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir