Kaitlin Armstrong, Anna Moriah Wilson’ı Öldürdüğü İddiasıyla Tutuklandı


Yetkililer tutuklandı Kaitlin Marie ArmstrongTeksaslı bir kadın kaçak, elit bisikletçinin şüpheli cinayetinden aranıyor Anna Moriah “Mo” Wilsondaha önce erkek arkadaşıyla çıkan.

35 yaşındaki ve Austin, Teksaslı Armstrong, sporcunun 25 yaşında ölümünden bir aydan fazla bir süre sonra 29 Haziran’da Kosta Rika’da yakalandı.

“ABD Polis Teşkilatı Uluslararası Operasyonlar Ofisi, Ulusal Güvenlik Soruşturmaları ve Dışişleri Bakanlığı Diplomatik Güvenlik Servisi, Kosta Rika’daki yetkililerle birlikte çalışarak, Kaitlin Marie Armstrong’u 29 Haziran’da Provincia de Puntarenas’taki Santa Teresa Plajı’ndaki bir pansiyonda buldu ve tutukladı.” ABD Polis Teşkilatı yaptığı açıklamada Beyan. “34 yaşındaki Armstrong sınır dışı edilecek ve ABD’ye iade edilecek”

Ofis, kadının, Wilson’ın Austin’deki bir arkadaşının atletin defalarca vurulduktan sonra ölümcül şekilde yaralandığını bulmasından bir hafta sonra, 18 Mayıs’ta New Jersey’deki Newark Uluslararası Havalimanı’ndan Kosta Rika’ya giden bir uçağa binmek için sahte bir pasaport kullandığını söyledi. şehir polisi, Armstrong’un tutuklanması için bir cinayet emri çıkardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336415/kaitlin-armstrong-captured-and-arrested-for-alleged-murder-of-cyclist-anna-moriah-wilson?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir