Kailyn Lowry’nin 5. Bebeği Var mıydı? Chris Lopez Konuşuyor – Hollywood Life


Kailyn Lowry Elijah Scott


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Haber Lisanslama / MEGA

Chris Lopez, Kailyn Lowry‘nin eski eşi ve iki çocuğunun babası, görünüşe göre yakın zamanda doğum yaptığını açıkladı. Bunu, 8 Şubat’ta aşağıda görülebilen, o zamandan beri silinmiş bir Instagram yorumu altında düşüncelerini serbest bırakırken yaptı. “Bu noktada konu çocuklar değil… o çok fazla şey yapıyor… burada ve perde arkasında… doğrulama için internete koşuyor çünkü hayranları onun davranışlarına izin veriyor,” diye başladı rant.

Chris daha sonra, görünüşe göre rantını ateşleyen durumu anlatmaya devam etti: İddiaya göre Kail, tüm durumları kontrol etmeye ihtiyaç duyuyor. Kail’in o kadar kızdığını ve oğlunu okula bir saat geç getirdiğini ve Kail’in gereksiz yere onu o gün için çekip saçını kestirmeye götürmeye karar verdiğini iddia etti. Daha sonra, sorunları hakkında “sessiz kaldığı” için onu kendisinden yararlanmakla suçladı ve artık yapmayacağını söyledi. Chris, yeni çocuğu olduğu iddia edilen çocuğu için endişelenmesini söyleyerek mesajı sonlandırdı. “Çok gerçek olduğunu iddia ediyorsun ama yine de odaklanman gereken yepyeni bir dünyaya sahipsin ve yine de gereksiz drama yaratmaya çalışıyorsun…” diye sertçe vurdu.

Kailyn Lowry Elijah Scott
Elijah Scott ve Kailyn Lowry, 2022’de birlikte bir bebeği kucakladıkları iddia edilmeden önce ortalıkta dolaşıyordu (Fotoğraf: News Licensing / MEGA)

Yorum, 31 yaşındaki realite yıldızına yakın bir kaynağın ve dört (veya beş) annenin erkek arkadaşıyla bir çocuğu memnuniyetle karşıladığını iddia etmesinden birkaç saat önce geldi. İlyas Scott. İçeriden biri, “Kailyn, 20 Kasım’da Elijah ile bir erkek bebek doğurdu” dedi. Güneş. “Sadece yakın aile ve arkadaşlarına anlattı.”

Söylentilere göre giden Kail ve Elijah Instagram yetkilisi Mayıs 2022’de bekleme, Chris’in eski sevgilisini onunla kavga etmediği için hedeflediği anlaşılan bir tweet’i gönderdikten ve ardından silmesinden sonra başladı. “Burada beni döveceğinden bahsediyorsun, artık karnını koruman gerektiğini biliyorsun, kes şunu” dedi. Güneş. Eylül ayında yayın, Kail’in büyüyen bir bebek yumruğunu gizleyen bol giysilerle bir Wawa marketinden ayrıldığı fotoğrafları aldı. fotoğraflar görülebilir Burada.

Kailyn Lowry Elijah Scott
Kailyn Lowry ve Elijah Scott, 2022 baharından beri çıkıyorlar (Fotoğraf: News Licensing / MEGA)

Kailyn, bu yazının yazıldığı tarihte hamilelik dedikodularını açıkça onaylamadı veya reddetmedi. Şu an itibariyle 13 yaşında bir oğlu olduğu biliniyor. İshakeski erkek arkadaşıyla paylaştığı Jo Rivera9 yaşındaki oğlu, Lincolneski kocasıyla birlikteydi Javi Marroquinve Chris ile iki oğlu: Lüks5 ve İnanç2.

Kailyn, hayatı dramatik bir şekilde değişmemiş gibi sosyal medyada paylaşım yapmaya devam etti. Onun son ikisi instagram gönderiler onun podcast’leri içindir, Kahve Sohbetleri sunuculuğunu yaptığı podcast Lindsie Chrisleyve onun Bebek Anneler Dram Yok sunuculuğunu yaptığı podcast Vee Rivera, eski erkek arkadaşı Jo ile evli. Ondan önce oğlu Creed hakkında bir güncelleme yayınladı. “Bu son birkaç haftalık hastalığı atlattığımız için çok müteşekkiriz,” diye onun köpük banyosu yaparken çekilmiş iki fotoğrafının altına yazdı. “Burada gerçekten zordu ama çocuklar eskiden askerdi ve şimdi çok daha iyi durumdalar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/did-kailyn-lowry-have-5th-baby-chris-lopez-speaks-out/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir