Kailyn Lowry, Vee Rivera ve Javi Marroquin’in Sırrını Öğreniyor – Hollywood Life


‘Teen Mom 2’ye büyük bir dönüş yaptıktan sonra Kailyn Lowry, MTV dizisinin 5 Nisan bölümünde büyük bir sırrı ortaya çıkardı.

Tıpkı Kailyn Lowry döndüğünde kameraların tekrar etrafta olmasına alışıyordu. genç anne 2 5 Nisan’da “hakkında bir şeyler öğrendi [Joe Rivera‘s wife] Vee bu gerçekten üzücü”. Bu yüzden sırrı ortaya çıkardıktan hemen sonra aradı Leah haberci. Leah, Kailyn’e yeni erkek arkadaşıyla Kosta Rika’ya yaptığı romantik geziyi anlatmaya çalışıyordu. Jaylan mobil, ama Kailyn pek ilgili görünmüyordu. Kendisi hakkında konuşmaya ve son dramasını paylaşmaya fazla odaklanmıştı.

Görünüşe göre, javi Marrokin “birkaç ay önce” Kailyn’e kızdı ve Vee ile yaptığı podcast’te onun hakkında konuşmasını istemedi. Javi’nin şunları ima ettiğini söyledi: [Vee] aldatıyor”, bu yüzden Kailyn onlardan ona neler olduğunu anlatmalarını istedi ve o zaman Vee, Javi’ye Kailyn’in hamileliğini kendisinin anlattığını itiraf etti. Lüks dört yıl önce. Geçmişte iddia edilen söylentiler Jenelle Evans Javi’ye Kailyn’in hamileliğini söyleyen, ama şimdi Vee olduğunu biliyoruz.

“Dört yıl önce, Vee [Javi] sosyal medyaya düştü ve ‘Aptal görünmenden bıktım. Buluşalım – sana her şeyi anlatacağım’,” diye açıkladı Kailyn, Leah’a. “Böylece Target otoparkında buluştular. [at] gece, ve ona Lux’a hamile olduğumu söyledi. Sadece hamileliğimi ona sızdırmadı, o [also] ona söyledim – ki bu tamamen yalan – onunla geçirdiğim düşükümü [six years ago] onun olmamış olabilir. Ama onu asla aldatmadım ve bu planlı bir hamilelikti. Bu yüzden onun aklına şüphe yerleştirmesi için, sadece o Bana göre bu kısım affedilemezdi çünkü bugüne kadar Javi ‘Bu bebek benim miydi bilmiyorum’ diyecekti.”

Kailyn, Vee’ye artık birlikte çalışmak istemediğini söyledi, bu da artık podcast’i kaydetmeyecekleri anlamına geliyor. Bebek Anneler Drama Yok. Vee, dört yıl önce ona ihanet ettiği için tamamen anladı ve özür diledi. Vee o sırada doğum sonrası depresyonla mücadele ettiğini ve kendini yalnız hissettiğini söyledi, bu yüzden muhtemelen başkalarını da kendisi kadar kötü hissettirmeye çalışıyordu. Kailyn onu affetti ama yine de ilişkilerini profesyonel yerine kişisel tutmalarının daha iyi olacağını düşündü. Vee bu karara saygı duydu.

Diğer genç anne 2 Haberler, yeşim taşı klinik bir ev almak, Ashley Jones ve Çubuk Smith evliliklerini kurtarmaya karar verdi, Briana DeJesus ve DeVoin Austin kızlarını birlikte yemeğe çıkardı ve Leah, Jaylan’ı kızlarıyla tanıştırdı.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri genç anne 2 Salı günleri saat 20:00’de MTV’de yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/05/teen-mom-2-kailyn-lowry-vee-rivera-javi-marroquin-secret-recap/

Yorum yapın