Kailyn Lowry, ‘Teen Mom 2’ Buluşmasında Gizli Erkek Arkadaşını Açıkladı – Hollywood Life


Kailyn Lowry


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Kailyn Lowry Bölüm 1’de yeni bir erkek arkadaşı olduğunu açıkladı genç anne 2 birleşme, ancak bölüm onu ​​tanıtamadan sona erdi. Neyse ki izleyiciler için MTV, 24 Mayıs’ta 2. Bölüm’ün bir ön gösterimini yayınladı ve 30 yaşındaki Kailyn’in güzelliğini kameraya çıkardığını gösteriyor. Buluşmayı evinden kaydeden realite yıldızı, sunucular tarafından baskı altına alındı Dr. Drew Pinsky ve nessa yeni erkeğini ortaya çıkarmak için ve kısa bir tereddütten sonra Kailyn isteksizce kabul etti.

“Bunu neden yapıyorum? Bu çok çılgınca mı?” dedi Kailyn, erkek arkadaşı kamerada arkasında belirirken. Siyah bir sweatshirt ve kimliğini gizleyen mavi bir yüz maskesi takmıştı. 63 yaşındaki Dr. Drew, gizemli adama adının ne olduğunu sordu, ancak Kailyn bunu hemen vurdu. “Hayır, hayır, hayır, adını söyleme. Cesaret etme,” dedi realite yıldızı sert bir şekilde erkeğine.

Ardından Dr. Drew, Kailyn’in erkek arkadaşına “Kail’i çok mutlu ettiği” için teşekkür ederken Nessa, Kailyn’in kendisini de mutlu edip etmediğini sordu. “Evet,” diye sessizce yanıtladı. Dr. Drew, Kailyn’in sevgilisine çiftin nasıl tanıştığını sormaya çalıştı ama Kailyn bir kez daha cevap vermesine izin vermedi.

Kailyn ve ev sahipleri gülerken gizemli sevgilisi, “Bu da odaya geri dönmem için işaret,” dedi. Kameradan çıktı ve Kailyn, Dr. Drew ve Nessa ile hit MTV şovu ve yardımcı yıldızla ilişkisi hakkında sohbet etmeye devam etti. Brianna DeJesus. Görünüşe göre Kailyn’in aşk hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için gelecek sezonu beklememiz gerekecek!

Kailyn Lowry
Kailyn Lowry(Fotoğraf: Shutterstock)

Kailyn, geçen haftaki birleşme sırasında mevcut ilişki durumunu açıkladı ve eski sevgilisiyle neden geri dönmeyeceğini açıkladı Javi Marroquin. “Şu anda bir ilişkim olabilir veya olmayabilirim,” dedi. Kailyn ayrıca Javi’nin eski sevgilisinin yanı sıra Chris Lopez, onun yeni sevgilisini “bil”. “Yani burada sır yok,” dedi.

Daha fazla istemek? 2. bölüm genç anne 2 Reunion 24 Mayıs’ta MTV’de 20.00’de yayınlanacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/kailyn-lowry-reveals-new-boyfriend-teen-mom-2-reunion-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir