Kailyn Lowry Tatil Fotoğraflarında Tayland’da Bikiniyle Sallandı – Hollywood Life


Kailyn Lowry


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Kailyn Lowry31, bikini de dahil olmak üzere birkaç kıyafeti yeni bir moda sergisinde sergileyerek takipçilerine bazı stil fikirleri verdi. instagram postalamak. bu Genç Anne 2 yıldız, farklı görünümleri modellediği sırada yere kadar uzanan bir aynanın önünde duruyordu. göz alıcı fotoğraflar, Tayland’da çekilmiş ve olabildiğince rahat görünüyordu. “#ootd in #Tayland 🤍 hikayelerimde kıyafetleri birbirine bağlıyor 🤩 #travel #kailandthechaos,” diye fotoğraflara altyazı ekledi.

Kailyn, siyah bir üst ve siyah-beyaz desenli bir alttan oluşan iki parçalı mayoya ek olarak, bikini üstü ve uyumlu beyaz şortun üzerine açık beyaz uzun kollu bir üst giydi. Ayrıca ten rengi bir atlet ve siyah şort ve açık gri bir kolsuz bluz ve siyah pantolon sergiledi. Son iki görünüşü arasında krem ​​rengi bir kısa üst ve ona uygun bir şort ve krem ​​rengi bir bluzun üzerine yanık turuncu uzun kollu bir üst ve ona uygun yanık turuncu bir pantolon vardı.

Kailyn Lowry
Kailyn önceki bir gezide farklı bir mayoyla. (Sıçrama Haberleri)

Kailyn son set fotoğraflarını yayınlamadan önce bir fotoğraf paylaştı. benzer fotoğraf grubu 19 Mart’ta Tayland’dan. Tatil yerinin nefes kesen manzaralarını ve kamera için parıldayan kocaman gülümsemelerinin birçok pozunu içeriyorlardı. Mücevherlerin altına “Tayland Maceraları” yazdı.

Kailyn’in gönderileri herkese açık olduğunda, takipçileri yorumlar bölümünde fotoğraflarına hızlı bir şekilde yanıt verdi. Bir takipçisi “Harika görünüyorsun” diye yazarken, bir diğeri ona “güzel bir bayan” dedi. Üçüncüsü, “Harika görünüyorsun Kail” ve dördüncüsü, “İyi görünüyorsun. Yaz bedeni burada.”

Kailyn Lowry
Kailyn önceki bir gezi sırasında. (Nancy Rivera/Bauergriffin.com / MEGA)

Kailyn destansı kıyafetleriyle manşetlere çıkmadığında, bunu kişisel hayatı için yapıyor. Reality Beauty, son zamanlarda eski sevgilisiyle sosyal medyadaki bir kan davası içinde gidip gelmesiyle dikkatleri üzerine çekti. Javi Marroquindokuz yaşındaki oğlunu paylaştığı Lincoln Marshall Marroquin. Paylaşımlar, Kailyn’in Javi ile birlikte ebeveynlik yapmanın zorluklarından bahsetmesinin ardından gerçekleşti. Kahve Sohbetleri dijital ses dosyası Şubat ayında

Javi, Kailyn’in podcast’te kendisi hakkındaki yorumlarına yanıt olarak, “Bunu herkesin önünde ele almamın tek nedeni, ortak ebeveynliğimizle ilgili bu tek taraflı anlatıdan bıkmış olmamdır,” diye yazdı. “Sıçtım, bir pislik oldum, ama uzun zaman önce oluşturulması gereken sağlıklı sınırları yerine koyduğum ve aileme odaklandığım için asla özür dilemeyeceğim. Ailesi için de aynısını yapmalı.”

Kailyn yanıt vermeye devam etti ve Javi’nin onu Instagram’da engellediğini iddia etti. Ayrıca kız arkadaşıyla “şeffaf” olmadığı için aralarındaki şeylerin gergin olduğunu düşündüğünü de itiraf etti. Lauren Comeau. “Javi sadece Lauren’a böyle davranıyor çünkü BENİM GÖRÜŞÜMLE aramızdaki her şey hakkında ona karşı tamamen şeffaf değil, bu yüzden bizi ayrı tutması gerekiyor,” diye yazdı. Buna asla sahip olamayacak. Sınırları kesinlikle yapabilirim. Javi ile birlikte olmak istemiyorum. Ama benim için mutlak bir pislik olmak gerekli değil.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/27/kailyn-lowry-bikini-thailand-vacation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir