Kailyn Lowry, Genç Annesinin Çıkışının Arkasındaki Gerçek Sebebi Paylaştı


Kailyn Lowryolarak bölüm Genç anne sona geldi.

24 Mayıs’ta MTV realite yıldızı yeniden bir araya geldiğinde 11 yıl sonra şovdan ayrıldığını duyurdu. Ev sahiplerine yardımcı olan Dr. Drew Pinsky ve Nessa. “Bence bu son olmalı.”

Şimdi, Kailyn sadece E’ye açılıyor! Haberler’ Günlük Pop kararı ve ailesi için sırada ne olduğu hakkında. “Kendi gelişimime ve çocuklarıma odaklanmak istiyorum ve artık sahip olduğum hedeflerle uyumlu bir gösteri gibi hissetmiyorum” dedi. “Devam etme zamanımın geldiğine karar verdim.”

Hayranlar Kailyn ile ilk kez dizinin ikinci sezonunda tanıştılar. 16 ve hamile 2010 yılında. Ertesi yıl, annelik yolculuğunu belgelemeye devam etti. genç anne 2 prömiyeri yapıldı. O zamandan beri izleyiciler onun 12 yaşındaki oğlunu büyüttüğünü izledi. İshak (eski ile Jo Rivera), 8 yaşındaki Lincoln (eski ile Javi Marroquin) ve Lüks4 ve 21 aylık İnanç (eski ile Chris Lopez).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332250/kailyn-lowry-shares-the-real-reason-behind-her-teen-mom-exit?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir