Kailyn Lowry, Briana DeJesus’a Hakaret Davasının Reddedilmesine Tepki Verdi – Hollywood Life


Kailyn Lowry, Briana DeJesus


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kristina Bumphrey/StarPix/Shutte

Kailyn Lowry30, bir hakimin aleyhindeki hakaret davasını reddetme kararı hakkında konuşuyor Briana DeJesus 18 Nisan’da. genç anne 2 star, işten çıkarılma konusundaki duyguları hakkında bir mesaj paylaşmak için Instagram hikayesine gitti ve bunun “talihsiz” olduğunu düşünmesine rağmen sonuca “saygı duyduğunu” itiraf etti.

Kailyn mesajında, “Bugünkü karar talihsiz olsa da, hakimin kararına saygı duymak zorundayım” dedi. “Bununla birlikte, gerçeğimin arkasındayım ve hakkımda yayılan bilgiler hala doğru değil” diye yazdı. “Hukuk ekibime benim için savaştıkları için teşekkür etmek istiyorum ve bu davadan sonraki hayatımı sabırsızlıkla bekliyorum, böylece enerjimi yalnızca çocuklarıma ve gelecekteki ticari çabalarıma odaklayabilirim.”

Yargıç davayı reddetmeye karar verdikten sonra, Briana da bir açıklamada bulundu. Celebuzz. “Kazandım,” dedi basit ama etkili bir şekilde. Ayrıca Amazon’dan bir palyaço kostümü ve bir ayna satın aldığı Instagram Hikayesinde birkaç ekran görüntüsü paylaştı ve görünüşe göre eşyaları Kailyn’e gönderebileceğini ima etti. “Alexa ‘sürtük paramı alsan iyi olur’ oynuyor!” Hediye mesajında ​​yazdı.

Kailyn Lowry, Briana DeJesus
Kailyn Lowry ve Briana DeJesus, 2017’de bir kan davası başlattı. (MTV)

Davanın reddi, Kailyn ve Briana’nın hakaret davası başladığında mahkemede ilk kez savaşmaya başlamasından neredeyse dokuz ay sonra geldi. Kailyn, diğer realite yıldızının Kailyn’in fiziksel olarak saldırıya uğradığını yanlış bir şekilde iddia ettiğini iddia ettikten sonra Briana’yı dava ediyordu. Chris Lopezen küçük iki oğlunun babası olan, Lüks4 ve İnanç, 20 ay ve evine girdi. Kailyn iddia edilen saldırıdan sonra tutuklandı, ancak suçlamalar daha sonra düşürüldü ve “hiçbir zaman” inkar etti. [having] kırma ve içeri girmekle suçlandı. Durmadan.”

Celebuzz’un elde ettiği mahkeme belgelerine göre yargıç, “kırma ve içeri girme referansının, Lowry’nin aslında aile içi şiddet nedeniyle tutuklandığı gerçeğini değiştirmediğini ve Lowry’nin tutuklanmasıyla ilgili önceki yayınların acısını artırmadığını” kaydetti.

Yargıcın ayrıca, “’Ayrılma ve içeri girme’ ile ilgili münferit ifade iftira olarak kabul edilse bile, Soto’nun suçlu olduğunu kanıtlamak için yeterli kanıt yok. [DeJesus] ifadenin yapıldığı sırada yanlış olduğunu biliyordu.”

Son davadan önce, Kailyn ve Briana’nın davası, Briana’nın Kailyn’in eski kocasıyla çıkmaya başladığı 2017’de başladı. Javi Marroquinkiminle oğlu paylaşır Lincoln8. Bayanlar sosyal medyada birbirlerinin üzerine atlamaya başladılar ve bir tanesinde de fiziki münakaşaya girdiler. Genç anne buluşmalar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/kailyn-lowry-reaction-briana-dejesus-defamation-lawsuit-dismissal-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir