Kailia Posey’nin Ölüm Nedeni İntihar Olarak Açıklandı – Hollywood Life


Kailia Posey


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TLC

Kailia Posey’nin Ailesi ölüm nedenini açıkladı. Genç yarışmacı maven intihar ederek öldü, aile üyeleri, vefat haberinin hemen ardından yayınlanan yürek burkan bir açıklamada ortaya koydu. Kailia’nın ailesi, “Önünde parlak bir geleceği olan başarılı bir genç olmasına rağmen, ne yazık ki aceleci bir anda dünyevi yaşamına son vermek için aceleci bir karar verdi” dedi. TMZ. Yetenekli ve güzel Kailia, öldüğü sırada sadece 16 yaşındaydı.

Kailia Posey
Kailia Posey ‘Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar ve Tiaras’ filminde. (TLC)

Onun annesi, Marcy Posey Gatterman, ölüm haberini bir gün önce 2 Mayıs’ta Facebook üzerinden yayınlayarak, “Benim bir sözüm ya da bir düşüncem yok. Güzel bir kız bebek gitti. Kailia’nın yasını tutarken lütfen bize mahremiyet verin. Sonsuza kadar bebeğim” fotoğrafının yanında Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar güzellik gülümserken gümüş resmi bir elbise giyiyor. TMZ “Washington’da bir tür olaya karışmış olabileceğine dair raporlar var” dedi.

Marcy o zamandan beri profil resmini, kızının beyaz bir dantel elbise giydiği, beyaz melek kanatları ve içine fotoşop yapılmış bir hale ile çarpıcı bir fotoğrafıyla değiştirdi. Kapak fotoğrafı, Kailia’nın beyaz bir elbise giyerken çarpıcı bir tören tacı giydiği ve benzer bir görüntü. “Fly High Kailia” kelimeleri ile kaplanmıştır.

Kailia Posey
Kailia Posey, ‘Toddlers & Tiaras’ın 2012 bölümünde. (TLC)

Kailia, TLC’nin popüler dizisinde göründüğünde 5 yaşında küçük bir çocuktu. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar 2012’de. “Mükemmeliyetçi Danielle, 10 ve rakipleri Kayla, 4 ve Kailia, 5, California Tropic Arizona yarışmasında her şeyi sıraya koydu”, bölümün biyografisinde şöyle yazıyor: IMDB. Görünüşe göre küçük Kailia’nın ihtiyaç duyduğu dönüm noktasıydı ve yarışmalarda yarışmaya devam etti – bir tanesinden son olarak 25 Nisan 2021’de Instagram aracılığıyla bahsetti. “UDQ’da bir patlama oldu [Ultimate Dream Queen]Kailia, Las Vegas’ta büyük boy bir çek ve devasa bir tören tacının yanında bir fotoğrafını paylaştı. “Beni neşelendirmeye gelen tüm arkadaşlarımı ve ailemi seviyorum!”

Kailia aynı zamanda başarılı bir akrobattı. Kailia’nın 25 bin takipçisinden biri gönderiye “Çok genç, yetenekli ve güzel aileye başsağlığı diliyorum” dedi. “Kailia’ya hayranlık duyacak biri olduğun için teşekkür ederim. 23 Nisan’daki en son gönderisinin altındaki bir yorumda huzur içinde yat”, bir başkası ise “sonsuza kadar yarışma ilhamım” dedi.

Siz veya tanıdığınız biri krizdeyse, Ulusal İntiharı Önleme Yaşam Hattı 1-800-273-TALK (8255) numaralı telefondan veya KONUŞ yazıp 741741’e yazarak Kriz Metin Hattı ile iletişime geçin.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/kailia-posey-cause-of-death-suicide-toddlers-and-tiaras/

Yorum yapın