Kailia Posey’nin Annesi, Gençin İntihar Etmeye Kadar ‘İyi’ Olduğunu Açıkladı – Hollywood Life


Kailia Posey


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TLC

Kailia Poseyannesi, Marcy Posey Gattermankızının 16 yaşında trajik intiharından önce yaşadığı derin mücadelelere dair hiçbir belirti görmedi. Marcy, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda, “Buna kadar geçen günler ve haftalar bana iyi görünüyordu, dedi. E! Haberler. “Telefonuna bakmadım. Balo için bir grup arkadaşıyla gitti. Ve ertesi gün, her şey yolundaydı.”

Kailia Posey
Kailia Posey (Fotoğraf: TLC)

Marcy, TLC’lerde görünen genç kızının Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar 2012’de Marcy’den deodorantını öldüğü gün almasını istedi. Marcy evi terk ettikten sonra, Kailia ailenin arabalarından biriyle uzaklaştı ve daha sonra intihar ederek öldü. Marcy’ye göre, Kailia arkasında biri annesi, diğeri de en iyi arkadaşı için olmak üzere iki not bırakmış. Marcy, “Notta beni sevdiğini, üzgün olduğunu ve abisinin sonsuza kadar en iyi arkadaşı olduğunu yazıyordu” dedi.

Kailia, ölümünden önce TikTok’ta annesine hediye olarak gördüğü bir battaniye sipariş etti ve bu battaniye intiharından iki hafta sonra geldi. Battaniye, Marcy’ye göre, “Sevgili Anne, yakınımda olmadığım zamanlarda bile, seni sevdiğimi ve takdir ettiğimi bilmeni istiyorum. Her zaman. Kendinizi buna sarın ve büyük bir kucaklama olarak düşünün. Seni seviyorum.”

Kailia, 15 Mayıs’ta Lynden, Washington’da toprağa verildi. Onun kardeşi Jayden Kai duygusal bir övgüde bulundu ve Kailia’yı intiharından günler önce teselli ettiğini açıkladı. “Odama ağlayarak geldi ve ben her ne yapıyorsam onu ​​durdurdum. Sadece onu tutuyorum ve yatağıma uzanıyoruz” dedi. “Hiçbir şey söylemiyorum çünkü konuşmak isterse konuşabileceğini biliyor, yanında olduğumu biliyor.”

Siz veya tanıdığınız biri krizdeyse, Ulusal İntiharı Önleme Yaşam Hattı 1-800-273-TALK (8255) numaralı telefondan veya TALK yazıp 741741’e yazarak Kriz Metin Hattı ile iletişime geçin.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/kailia-posey-mom-details-final-days-suicide/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir